Відгуки

Оцінка  

 • 14 квітня 2017
  Володимир - Одеса

  Доброго дня! Кожного року приїжджаю до рідного краю на свято Великдень! Дуже багато родичів, які живуть у різних місцях. Зрозуміло,що хотілося б усіх побачити та провідати. Але їздити у громадському транспорті не дуже зручно та треба витрачати на це багато часу. Вирішив скористатися автомобілем на прокат. Забронював автомобіль на сайті. Мені передзвонили і повідомили,що вже все заброньовано. Менеджер сказав,що уточнить інформацію у своїх партнерів та передзвонить. Все-таки підібрали для мене автомобіль. Дуже вдячний,що компанія подбала за мене і не залишила без авто.

 • 28 березня 2017
  Марічка - Львів

  Мої вітання! Хочу відзначити відмінний сервіс НарсКарс, хоча ще й не орендували авто. Незабаром у мене відбудеться важлива подія-моє весілля. Захід планується на вересень, але вже зараз я активно шукаю всі можливі компанії прокату, щоб зрозуміти цінову політику. І зовсім не очікувала, що вже відразу забронюю, при чому абсолютно безкоштовно. Ми з'їздили і подивилися бажаний Гелендваген-він чудовий))) Навіть покаталися;) Менеджер нам все пояснив і розповів, стільки уваги,хоча машина нам потрібна аж на вересень і всього на один день! Приємно! Дякую! Чекаю з нетерпінням події!!!

 • 22 березня 2017
  Евеліна - Київ

  Доброго дня! Я забронювала автомобіль через сайт Booking group у столиці. Замовила машину в Аеропорту. Так як у мене не було контактів фірми,яка повинна мені доставити машину(але я знала назву),то я попросила свою подругу з України подзвонити і про все домовитись. Рейс мій переносили декілька разів: спочатку я повинна прилетіти була в обід,але потім все змінилося і прилетіла дуже піздно в три ночі. Дуже переживала,що залишуся без авто,тим паче, була з маленькою дитиною. Але все було добре.Хочу висловити свою подяку компаніі,яка мене не підвела. Також хочу підкреслити, що авто привезли чистим, новим. Дуже дякую, що не забули взяти дитяче крісло. Я задоволена цією компанією. Вдячна за все!

 • 28 лютого 2017
  Максим - Львів

  Доброго дня. Спочатку вибрав Шкоду Фабію, але з технічних причин не вдалось замовити її. Замість неї запропонували Форд Фіесту 16 року за ті ж гроші. Авто нове, комфортне та добре в керуванні. На жаль після деяких наших доріг втратили колпак, тож довелось за нього заплатити. Послугами компанії задоволені. Персонал ввічливий та компетентний. Рекомендую звертатись, якщо потрібно орендувати авто.

 • 19 січня 2017
  Марина - Київ

  Всем доброго времени суток! Я живу в России,приезжала в Украину на новогодние праздники. А так как я без машины не могу,то обратилась в эту кмпанию. У меня не хватит слов описать свой восторг! С первой секунды общения и до приезда домой меня сопровождала Катерина. Общение с этой девушкой - только положительные эмоции! Моментальное решение всех вопросов,доброжелательность и отзывчивость! Скажу,что я была не самым спокойным клиентом. То решила продлить аренду,то время не то.......но все вопросы были решены моментально! И что не маловпжно,при бурном росте $,стоимость аренды осталась фиксированноц,даже при продлении! Отдельное спасибо Евгению! Это он доставил мне машину точно в назначенное время,с полным баком и чистенькую-приятно было садиться в нее! Об^яснил особенности, и в дальнейшем я не раз беспокоила его вопросами и всегда получала ответы,в любое время суток! Ребята, ваша команда СУПЕР! Удачи вам и процветания! Если в Украине будет нужна машина, то только к ВАМ!