Зв'язатися з нами
 •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Оренда авто для корпоративних клієнтів в Дніпрі

Будь-який вид бізнесу об'єднує одне – необхідність використання транспортного засобу. Навіть якщо ваша сфера діяльності далека від автопромисловості, вам все одно потрібно доставляти вантажі і продукцію, їздити на зустрічі, обслуговувати клієнтів. Все це набагато зручніше робити, використовуючи сучасну техніку.

На жаль, в умовах нестабільної економічної ситуації далеко не всі компанії можуть сформувати власний автопарк і повноцінно його обслуговувати. Ті, хто з яких-небудь причин не має корпоративної машини, але гостро її потребує, може скористатися сервісом прокату.

На сайті NarsCars пропонується оренда авто для юридичних осіб в Дніпрі на максимально вигідних умовах. У каталозі ви знайдете легкову і вантажну техніку провідних світових брендів. Картки містять детальну інформацію про характеристики моделей, фотографії та таблицю вартості.

Опис послуги прокату машин для корпоративних клієнтів

Оренда транспортних засобів – вигідний сервіс для юросіб. Він дозволяє економити час і гроші, при цьому користуючись усіма перевагами корпоративного автопарку. Клієнти щомісяця вносять заздалегідь обумовлену суму і не турбуються про обслуговування техніки, її ремонті та діагностиці. Все це виконує компанія NarsCars. Отже, вам немає потреби створювати окремий підрозділ автослюсарів, які будуть стежити за станом транспорту.

Крім того, підприємства не займаються постановкою машин на облік, їх страхуванням. Це теж турбота орендодавця. На нашому сайті представлені офіційно зареєстровані машини з чинним полісом. Загальна вартість оренди складається з декількох чинників:

 • кількості одиниць техніки;
 • марки і моделі;
 • комплектації;
 • додаткових девайсів;
 • терміну прокату.

У цю суму закладається невеликий відсоток франшизи (0,5 – 2%), яку клієнт повинен буде виплатити, якщо машина потрапить в ДТП.

Договір складається урахуванням індивідуальних вимог замовника. Наприклад, оренду можна тимчасово призупинити, якщо ваш бізнес сезонний і в певні періоди автотранспорт не використовується. Ця опція допомагає уникнути переплат.

Що собою являє прокат авто для юросіб в NarsCars?

Завдяки шестирічному досвіду роботи на авторинку України наша компанія знає, як швидко і без помилок оформити оренду авто для корпоративних клієнтів в Дніпрі. Готуємо пакет документів максимально оперативно, докладно консультуємо орендаря на кожному етапі здійснення операції. Допомагаємо оптимізувати логістику підприємства і організуємо злагоджену роботу всього автопарку.

Наші клієнти можуть розраховувати на:

 • сучасні авто, на 100% відповідають заявці;
 • повноцінну страховку по системі КАСКО;
 • комплектацію за заздалегідь обумовленим списку;
 • технічні огляди та ремонтні роботи;
 • своєчасну діагностику;
 • техніку на підміну основний;
 • цілодобову підтримку NarsCars Assistance.

Вибравши машини в каталозі, відправте електронну заявку, щоб менеджер міг зв'язатися з вами. Наш фахівець зв'яжеться і уточнить всі деталі. Для підписання договору клієнту необхідно мати при собі пакет документів, що підтверджують статус юридичної особи, а також паспорт, ідентифікаційний код і водійське посвідчення того, хто буде керувати прокатним автомобілем.

Для планової діагностики і ТО орендар повинен забезпечити безперешкодний доступ співробітника NarsCars до транспортного засобу.

Чи готові відповісти на ваші питання, звертайтеся!