Зв'язатися з нами
 •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Лізинг авто в Дніпрі

Багато українців мріють стати власниками сучасних моделей авто, але далеко не кожен готовий зважитися на покупку в кредит. Виною тому вкрай невигідні умови банківської позики, значні переплати і великий відсоток відмов. У таких ситуаціях на допомогу приходить автолізинг, тобто оренда техніки на тривалий період з викупом після закінчення терміну дії договору. Даний вид фінансових операцій дуже популярний в Європейському Союзі, де понад 35% машин з автосалонів продається саме за такою схемою.

Якщо вас цікавить лізинг авто в Дніпрі, компанія NarsCars рада запропонувати свої послуги. У нашому автопарку є різні моделі легкових, вантажних транспортних засобів і спецтехніки, які здаються в оренду за доступною ціною.

Плюси оренди авто з викупом

Машина в лізинг в Дніпрі – це вигідне капіталовкладення як для приватних осіб, так і для підприємств. У першому випадку ви економите на відсотках кредиту, у другому – на непрофільних підрозділах, які повинні обслуговувати парк техніки. Крім того, вам не потрібно оплачувати повну вартість машини відразу, ви покриваєте лише її знос. Іншими перевагами довгострокової оренди є:

 • Відсутність клопоту. Орендар не турбується про проведення планових і позачергових техоглядів, ремонтних робіт, постановці ТЗ на облік або продовження страхового поліса. Всі ці послуги вже включені в рахунок і виконуються NarsCars.
 • Зниження ризиків. У разі аварії або форс-мажорних обставин орендар сплачує не повну суму ремонту, а тільки заздалегідь обумовлену франшизу. Решту витрат покриває страхова компанія.
 • Можливість паузи оренди. Корпоративні клієнти, які взяли авто в лізинг в Дніпрі, можуть призупинити використання машини без виплати неустойки.
 • Швидкість оформлення. Рішення приймаються максимально оперативно, без тривалих перевірок.

Оренда авто з подальшим викупом стрімко набирає популярність в Дніпрі. Тарифи лізингових програм демократичні та гнучкі, вони залежать від кількості техніки, її марки, моделі, комплектації, терміну дії договору.

Автолізинг в Дніпрі в NarsCars

Наша компанія пропонує стандартний лізинг і оперативний, який не передбачає купівлі орендованого авто. Підібрати оптимальний варіант співпраці з NarsCars допоможуть компетентні менеджери, які готові відповісти на будь-які питання, що цікавлять.

Ознайомтеся з асортиментом транспортних засобів в каталозі, а після заповніть невелику електронну форму, щоб відправити заявку. Для підписання документів необхідно під'їхати в офіс за адресою вул. Маршала Малиновського, 2 Клієнтові потрібно мати при собі паспорт(внутрішній або закордонний), ідентифікаційний код і водійські права. На момент складання договору орендар повинен бути не молодше 21 року і управляти автотранспортом не менше 24 місяців.

Сервіс від NarsCars – це:

 • можливість купити сучасне авто в лізинг в Дніпрі;
 • організація і проведення технічних оглядів, ремонту;
 • повноцінне страхування машини КАСКО, ОСАГО;
 • техніка на підміну;
 • додаткове обладнання на вимогу клієнта(кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
 • консультації в будь-який час доби.

Залиште свої конактні дані у верхньому лівому кутку сторінки або зв'яжіться з нами – і ми надамо вам всю необхідну інформацію!