Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Погодинна оренда авто в Дніпрі

Незважаючи на те, що автомобілі заполонили міський простір, далеко не у кожного жителя Дніпра є особиста машина. Крім того, бувають ситуації, коли власний транспорт недоступний або на ремонті. А побутові або робочі справи вимагають термінового вирішення. Як бути в цій ситуації? Компанія NarsCars знає, що робити! Пропонуємо погодинну оренду авто в Дніпрі на найвигідніших умовах. За 6 років продуктивної роботи ми зібрали великий парк техніки від кращих виробників.

Прокат автотранспорту – це сучасний спосіб зберегти мобільність, не пересідаючи на громадський транспорт. Маршрутки – не найзручніший варіант переміщення по місту, оскільки стан багатьох машин не відповідає базовим вимогам безпеки. Таксі – теж не ідеальний вихід: ціни на поїздки ростуть щодня, а про балакучості і сумнівних музичні уподобання таксистів складено тисячі анекдотів.

Для того щоб орендувати техніку на NarsCars, ознайомтеся з каталогом, який опублікований на цьому сайті. Він складається з карток машин з детальним описом їх характеристик, фотографіями і тарифною сіткою.

Деякі нюанси погодинного прокату авто в Дніпрі

Вибираючи авто, орієнтуйтеся на свої потреби. У каталозі ви знайдете моделі економ- і преміум-класу, які можна використовувати для заміських поїздок, офіційних заходів і ділових зустрічей. Всі машини пройшли офіційну реєстрацію на території України, знаходяться в справному стані і повністю готові до експлуатації.

Серед основних переваг оренди авто по годинах в Дніпрі:

  • Широкий вибір. Сьогодні вам потрібен хетчбек, а завтра мікроавтобус? Без проблем! У нашому автопарку знайдеться техніка для будь-якого випадку. Якщо ви не можете самостійно вирішити, який транспортний засіб взяти напрокат, наші експерти дадуть розгорнуту консультацію і підкажуть оптимальний варіант.
  • Лояльні умови. Договір складається з урахуванням всіх вимог орендаря, тому на 100% відповідає вашим очікуванням. Для машин середнього класу можлива оренда без застави.
  • Додаткові опції. На вимогу орендаря машина комплектується такими девайсами, як GPS-навігатор, Wi-Fi-роутер, дитяче крісло, відеореєстратор, планшет з картами, екшн-камера GoPro.

Весь автотранспорт захищений повноцінним страховим полісом КАСКО. Для зниження ризиків клієнта передбачена обов'язкова франшиза, яку виплачує орендар у разі пошкодження машини. Авто передається замовнику чистим і заправленим.

Оренда авто на годину від NarsCars

Ми пропонуємо не просто машину на годину в Дніпрі, а цілий комплекс послуг. Автопарк постійно розширяться, поповнюється новими, більш функціональними моделями. Ціни на послуги стабільні і прийнятні для більшості громадян України.

Сервіс NarsCars включає:

  • оренду автотехніки 2015 – 2018 рр. випуску;
  • страховий поліс для кожної одиниці;
  • заздалегідь обумовлену комплектацію;
  • службу клієнтської підтримки.

Вирушаючи в офіс для складання договору, захопіть з собою паспорт(внутрішній або закордонний), ідентифікаційний код, посвідчення водія. Менеджери швидко внесуть в стандартну форму контракту ваші дані і вимоги і оформлять угоду за кілька хвилин.

Є питання? Задавайте їх операторам сервісного центру, набравши контактний номер телефону. Він зазначений вгорі цієї сторінки. Ми на зв'язку і завжди готові допомогти. Звертайтеся!