Зв'язатися
з нами
 •  
RU EN
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

 • 1. ВИБІР АВТО
 • 2. ВИБІР ДОПОВНЕНЬ I ОПЦІЙ
 • 3. ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ

Прокат авто в Києві

 
Сортувати за  

Як і де взяти авто в оренду в Києві?

Оренда авто у Києві

Компанія NarsCars надає зручні та недорогі послуги з прокату автомобілів у Києві, завдяки яким ви можете вільно пересуватися містом чи подорожувати Україною навіть тоді, коли у вас нема власного авто.

Компанія забезпечує сучасний сервіс європейського рівня. Оцініть наші переваги.

 • Великий автопарк. Наші клієнти можуть взяти напрокат легковий автомобіль будь-якого класу, пасажирський міні-вен чи комерційне авто для перевезення вантажів. Усі машини – це нова техніка 2017-2018 рр. випуску, яка перебуває у чудовому технічному стані завдяки ретельному догляду та своєчасному сервісному обслуговуванню. Тому, беручи машину в оренду в Києві в пунктах прокату компанії NarsCars, можете бути впевнені, що авто не підведе вас у дорозі.
 • Вигідні тарифи. Ціни на оренду автомобілів в Києві в компанії NarsCars залежать від того, на який термін вам потрібна машина. Наприклад, оренда авто на тиждень коштує дешевше у перерахунку на вартість однієї доби користування, ніж прокат машини на день. Укладаючи угоду оренди на місяць, ви отримуєте ще більш привабливі умови і суттєву знижку.
 • Технічний супровід. Програма технічного супроводу NarsCars Assistance – це ваше страхування на випадок неприємних ситуацій у дорозі. Коли б вам не знадобилася допомога на автошляхах України, ви вчасно її отримаєте. Учасником програми NarsCars Assistance є кожен наш клієнт, незалежно від того, замовляє він прокат авто на добу чи бере машину у довгострокову оренду. Програма передбачає допомогу у випадку нестачі пального, пошкодження гуми, розрядженого акумулятора, механічних несправностей та інших ситуацій.

Зручна та недорога оренда автомобілів у Києві

Автопрокат у Києві

Щоб у потрібні вам день і час взяти в оренду автомобіль без водія в Києві, забронюйте авто заздалегідь на сайті компанії NarsCars. За допомогою зручної та зрозумілої онлайн-системи ви можете:

 • знайти і забронювати автомобіль, який відповідає вашим вимогам за вартістю одного дня оренди, класом авто, кількістю пасажирських місць, типами двигуна і коробки передач чи іншими параметрами;
 • обрати найбільш вигідний для вас варіант прокату авто подобово (із заставою чи без неї);
 • замовити встановлення додаткового обладнання, необхідного для поїздок чи подорожей: спеціального крісла для перевезення дітей, GPS-навігатора або Wi-Fi-роутера, щоб мати доступ до Інтернету у дорозі.

Клієнти компанії NarsCars можуть користуватися автомобілем практично без обмежень. Беручи авто напрокат, ви не мусите звертатися до страхової компанії, оскільки всі автомобілі, які є в нашому автопарку, вже застраховані (КАСКО, «автоцивілка» та страхування життя водія). Все, що вимагається від клієнта, – це повернути автомобіль чистим і заправленим.

Пункти прокату компанії NarsCars є не лише у Києві. Наші регіональні філії працюють у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших обласних центрах України. Ви можете взяти в оренду машину в Києві, а після подорожі повернути її до пункту прокату NarsCars у іншому місті. Для цього необхідно наперед узгодити таку можливість із нашими менеджерами та оплатити послугу згідно з чинним тарифом.

Детальнішу інформацію щодо умов надання послуг із прокату авто та відповіді на ваші питання можете отримати за телефоном:

 • (067) 120-7318.