Зв'язатися
з нами
  •  
RU EN
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Переваги роботи в NarsCars


NarsCars – молода і активна компанія, яка надає послуги з прокату автомобілів. Стрімкі темпи зростання спонукають необхідність збільшення робочих місць. Впевнені позиції на українському ринку дають можливість сміливо стверджувати про перспективне майбутнє компанії і подальший вихід на міжнародний ринок. Хочете розвиватися разом з нами – приєднуйтесь!


Отримати роботу в NarsCars

Клієнтський менеджер (Київ)
 
- видача та прийом автомобілей;
- оформлення документів по угодам;
- супровід парку авто (мийка, ТО на сервісних центрах);
- комунікація з центральним офісом — звітність;
- пошук та робота з клієнтами;
Регіональний представник (Дніпро)
 
- пошук нових клієнтів;
- робота з клієнтами по телефону;
- обробка замовлень з сайту із внесенням данних в облікову систему;
- побудова довгострокових партнерських відносин з клієнтами;
- робота з партнерами - розвиток відносин з готелями, СТО, автосалонами та т.п.
Дзвони +38 (067) 120 7318 або пиши  info@narscars.com.ua.

 

Можливість розвитку і зростання

Працюючи в компанії ти маєш можливість набути безцінного досвіду в спілкуванні з різними категоріями клієнтів, громадськими організаціями, взяти участь в партнерських програмах. Набуті навички дають можливість розвивати свою особистість як всередині компанії, так і поза нею.

Ласкаво просимо

Приєднуйся до нашої команди і ти отримаєш комфортні умови праці, можливість відвідати регіони України, а в майбутньому і країни. У нас не сидять на місці - ми вітаємо цілеспрямованих і енергійних членів команди. Одне з наших головних правил - захист кожного працівника нормами трудового законодавства України.

Допомога та підтримка

Ми готові підтримати тебе в досягненні професійного успіху. У нашій компанії ти зможеш реалізувати свої таланти, придбати або помножити свій досвід. Багато регіональних директорів починали свій шлях від простого менеджера. І ти це зможеш! Не зволікай! Приєднуйся!

Всі співробітники нашої компанії налаштовані на результат. Саме тому ми розраховуємо на твою віддачу, твої старання, твій внесок в загальну справу. Адже ми працюємо разом – в одній команді. Тобі завжди допоможуть і дадуть пораду!

Дзвони +38 (067) 120 7318 або пиши  info@narscars.com.ua.