Йде обробка вашого запиту

bg

Автомобіль на час ремонту

Пропозиція з 19 лип по 22 лип
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Citroen C-Elyseeабо подобний | Економ
Citroen C-Elysee
1-3 діб
$39 / добу
4-9 діб
$36 / добу
10-25 діб
$32 / добу
26+ діб
$29 / добу
Kia Rio X-Lineабо подобний | Середнiй
Kia Rio X-Line
1-3 діб
$46 / добу
4-9 діб
$41 / добу
10-25 діб
$38 / добу
26+ діб
$31 / добу
Peugeot Landtrekабо подобний | Пікап
Peugeot Landtrek
1-3 діб
$132 / добу
4-9 діб
$111 / добу
10-25 діб
$100 / добу
26+ діб
$83 / добу
Kia Sportage 2023або подобний | Позашляховик
Kia Sportage 2023
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$75 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$51 / добу
Kia Sportageабо подобний | Позашляховик
Kia Sportage
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$44 / добу
Hyundai Elantraабо подобний | Середнiй
Hyundai Elantra
1-3 діб
$46 / добу
4-9 діб
$41 / добу
10-25 діб
$36 / добу
26+ діб
$35 / добу
FAQ

Ви можете їздити стільки скільки потрібно часу на ремонт вашого автомобіля.

Автомобілі в компанії не старше 3-х років і проходять систематичний огляд та планові ТО, а також відновлювальні роботи на авторизованих станціях технічного обслуговування. Перед передачею безпосередньо орендарю машина перевіряється на наявність необхідних рідин та перевіряється поточна технічна справність елементів, що підлягають візуальному огляду.

Отримати підмінний автомобіль можна на нашому сайті за допомогою цілодобової форми бронювання, а можна скористатися допомогою нашого телефонного консультанта з 09:0 до 18:00, який з радістю прийме бронювання автомобіля з обраної цінової групи та запропонує найкраще для ваших потреб.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Мобільність, яку дає особистий автомобіль, не замінити нічим. Можливість швидко переміщатися з одного кінця міста в інший, їздити на вихідні за місто або по магазинах - це не розкіш, а необхідність. Поломка улюбленого транспортного засобу може зруйнувати всі плани і сильно зіпсувати настрій. Щоб не відмовлятися від задуманого, варто орендувати підмінний автомобіль на час ремонту основного. Ця послуга тільки недавно з'явилася в Україні, але вже встигла сподобатися водіям.

Компанія NarsCars спеціалізується на короткостроковому і довгостроковому прокаті техніки для будь-яких потреб. Пропонуємо найкращі умови на ринку і високу якість обслуговування. Менеджери готові прийняти вашу заявку в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові.

Особливості прокату машин на підміну

Прокат техніки на короткий термін - це сучасний спосіб зберегти свободу переміщень, який вибирають практичні люди. Пересідати на громадський транспорт або таксі не дуже зручно. Автобуси далеко не завжди йдуть конкретно в пункт призначення, а служби таксі можуть нескінченно довго шукати машину в вашому районі.

Орендувавши підмінний автомобіль на час гарантійного ремонту «залізного коня», клієнт отримує:

  1. Можливість вибору. Автопарк NarsCars укомплектований легковою і вантажною технікою від кращих світових виробників. Комплектацію машини, колір і інші параметри можна підібрати за вашим бажанням.
  2. Просте оформлення. Договір оформляється згідно з чинним законодавством в найкоротші терміни. Всі наші автомобілі зареєстровані на території України, тому складнощів не виникне.
  3. Гнучкі умови співпраці. У будь-який наш базовий контракт можуть бути внесені зміни і уточнення на ваше прохання. Прокат можна поставити на паузу, якщо кілька днів ви не будете користуватися машиною.

Не варто відмовлятися від звичного ритму життя, якщо приватне авто дало збій. Просто пересядьте на підменну машину і продовжуйте виконувати звичні справи. Так ви заощадите час, гроші і нерви.

Всі наші автомобілі застраховані, а в суму контракту внесена обов'язкова франшиза, яка покриє витрати в разі форс-мажорних подій.

Переваги прокату машин на заміну в NarsCars

В Україні не так багато компаній з хорошою репутацією, які пропонують даний сервіс. Звернутися в NarsCars може будь-який громадянин у віці від 23 років, зі стажем керування автотранспортом більше 2 років. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і водійське посвідчення.

Повний пакет послуг, що надаються включає:

  • справний, чистий, заправлений автомобіль не старше 2015 року випуску;
  • діючий страховий поліс;
  • бажану комплектацію транспортного засобу за попередньою домовленістю (кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
  • докладні консультації та клієнтську підтримку в режимі 24/7.

Видача автомобіля здійснюється в пунктах прокату NarsCars сім днів на тиждень або за вказаною клієнтом адресою (за додаткову плату).

Ознайомтеся з каталогом, в якому розміщені актуальні пропозиції по авто. У кожної машини є окрема сторінка з кількома кольоровими фотографіями, докладним описом технічних характеристик і актуальною тарифною сіткою.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб ми підібрали для вас підходяще авто. Звертайтеся!

Автомобіль на час ремонту у вашому місті