Зв'язатися
з нами
 •  
RU EN
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Прокат авто у Львові

 

Оренда автомобіля у Львові

Оренда авто у Львові

Особистий автомобіль давно перестав бути розкішшю - в сучасному світі це зручний засіб пересування, який забезпечує мобільність, комфорт і незалежність від розкладу громадського транспорту.

Оренда авто - зручно і вигідно

Автомобілі напрокат - популярна послуга в усьому світі. Одним вона дозволяє виключити витрати на утримання власної машини і при необхідності користуватися послугами автопрокату, іншим - діставшись по місця призначення поїздом або літаком, орендувати автотранспорт для огляду визначних пам'яток.

Львів - великий культурний і туристичний центр України. Старий район досить компактний для піших прогулянок, проте чимало пам'яток знаходиться на значній віддалі, а також за межами міста. Звичайно, зручніше за все буде оглядати їх, пересуваючись на автомобілі, однак туристам не завжди зручно добиратися сюди на особистому транспорті, проводячи багато часу за кермом. Тому машина напрокат - це відмінний варіант для туриста, який хоче побачити якомога більше, при цьому не жертвуючи комфортом.

Якщо ви збираєтеся вирішувати ділові питання, орендована машина допоможе вам діяти швидше, ефективніше. Для бізнесмена також нерідко доцільніше взяти машину в оренду, підібравши модель представницького класу, ніж купувати подібний автомобіль. Послуга затребувана також для поїздки в аеропорт або на вокзал, на важливу зустріч, адже на таксі не завжди можна покластися.

Автопрокат у Львові

Зняти авто в Narscars - швидко, просто, недорого

Багато хто до цих пір вважають, що оренда авто - це багато паперової тяганини і величезні гроші. Однак у нас процедура максимально спрощена, а тарифи настільки демократичні, що послуги компанії доступні кожному. Необхідно тільки, щоб клієнт був не молодший 23 років і мав стаж водіння не менше 2 років.

При оформленні прокату будуть потрібні:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код (для громадян України);
 • посвідчення водія.

Вартість прокату буде залежати від декількох факторів:

 • моделі і класу обраного автомобіля;
 • терміну оренди;
 • наявності застави - ми надаємо клієнтам можливість оренди без застави, але такий варіант буде дорожче.

Крім того, он-лайн бронювання дає додаткову знижку 15%.

Орендувати машину у Львові краще в Narscars

Кілька причин, чому варто звернутися в сервіс прокату «Нарскарс»:

 1. У нашому автопарку тільки нові машини, які регулярно проходять технічне обслуговування. Великий вибір моделей різних габаритів, місткості, класу, з різною комплектацією (кондиціонер, засоби навігації, шкіряний салон).
 2. При попередньому бронюванні компанія гарантує подачу авто в зазначений час, з чистим салоном і повним баком.
 3. Ціни доступні, регулярно проводяться акції, в індивідуальному порядку надаються знижки.
 4. Зручна форма замовлення машини на сайті, кілька варіантів оплати.
 5. Можливість оренди авто як без водія, так і з ним. Всі наші водії володіють необхідною кваліфікацією і чудово знають місто.
 6. Прокат на різні терміни: подобово, на тиждень, місяць, а також погодинно.
 7. Додаткові послуги: оренда відеореєстратора, GPS-навігатора, Wi-Fi роутера, дитячого крісла і інших пристосувань.

Прокат автомобілів в «Нарскарс» - сучасний сервіс, який забезпечує зручність пересування в місті і околицях. При цьому послуга коштує недорого, а замовлення машини і оформлення договору займуть всього кілька хвилин. Якщо ви цінуєте комфорт і свого часу - звертайтеся в Narscars і подорожуйте з задоволенням!