Зв'язатися
з нами
 •  
RU EN
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

 • 1. ВИБІР АВТО
 • 2. ВИБІР ДОПОВНЕНЬ I ОПЦІЙ
 • 3. ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ

Прокат авто у Львові

 
Сортувати за  

Взяти машину в оренду у Львові – це простіше, ніж ви гадали

Оренда авто у Львові

Плануєте подорож на Західну Україну? Просто необхідна машина напрокат у Львові на деякий час для повсякденних поїздок? Тоді послуги компанії NarsCars – це те, що вам потрібно. В наших пунктах прокату можна швидко та дешево взяти в оренду автомобіль, який потрібен вам для ділових поїздок, виїзду на природу, подорожей до інших регіонів, тимчасової заміни власному авто, що перебуває у ремонті, чи інших цілей.

Послуги компанії NarsCars – це не просто можливість взяти авто напрокат у Львові. Ми пропонуємо набагато більше. У нас:

 • Широка мережа. Регіональні офіси компанії NarsCars та наші пункти прокату автомобілів є у Львові, Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Вони працюють як єдина загальноукраїнська мережа з прокату транспортних засобів. Таким чином, ви можете взяти авто напрокат у Львові для далекої поїздки, а після подорожі повернути його до офісу NarsCars у іншому місті. Або навпаки: скористатися нашими послугами, щоб швидко дістатися міста Лева з іншого регіону.
 • Великий автопарк. До ваших послуг – широкий вибір сучасних легкових автомобілів, а також інших транспортних засобів: пасажирських міні-венів, призначених для перевезення до 7 пасажирів, та комерційної техніки, необхідної для транспортування вантажів. На відміну від інших прокатних мереж, у компанії NarsCars можна взяти машину конкретної марки і моделі, а не просто отримати авто, яке належить до вибраного вами класу.
 • Вигідні ціни. Тарифи на прокат авто в компанії NarsCars – вигідні для клієнтів та на 100% прозорі. У нас немає жодних прихованих платежів та комісій. Усі умови обслуговування та вартість послуг, що не входять до базового тарифу, можна знайти на сайті або дізнатись у менеджерів. Ви самі обираєте, скільки сплачувати за оренду автомобіля у Львові, бо ваш тариф залежить від того, як довго ви плануєте користуватись автомобілем. Чим більший термін оренди, тим менше ви сплачуєте на день.

Зручний та недорогий спосіб взяти авто напрокат у Львові

Автопрокат у Львові

Щоб зробити послуги оренди авто у Львові максимально зручними для наших клієнтів, ми розробили систему онлайн-бронювання, за допомогою якої ви можете:

 • обрати одну з численних машин, підібравши авто за параметрами і технічними характеристиками (класом, типом кузова чи двигуна, способом перемикання передач, об’ємом багажного відділення та ін.);
 • зарезервувати автомобіль на будь-який день і зручний для вас час, щоб у потрібну годину точно отримати в автопрокаті необхідну вам машину;
 • замовити встановлення додаткового обладнання, яке може знадобитися під час подорожі (дитячого крісла, навігатора чи Wi-Fi-роутера).

Усі автомобілі компанії NarsCars – це нові транспортні засоби, виготовлені у 2015-2017 рр. Вони вчасно проходять сервісне обслуговування, перебувають у відмінному технічному стані і видаються клієнтам чистими та повністю заправленими. Всі авто застраховані за основними ризиками (КАСКО, «автоцивілка» та страхування життя водія). На всіх клієнтів компанії розповсюджується програма технічної підтримки NarsCars Assistance, яка передбачає допомогу водіям у дорозі.

Дізнатися більше про умови прокату авто без водія у Львові можна телефонами:

 • (050) 572-6666;
 • (067) 571-6666.