Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Оренда авто з водієм

 

 

Ритм життя сучасної людини вимагає динамічного переміщення з однієї точки в іншу. Поїздки по різних районах міста і подорожі зручніше здійснювати на особистому авто. Але що робити, якщо машини у вас немає, або водійські права ще не отримані? Оптимальним варіантом стане прокат авто з водієм. Це зручна і доступна послуга, яка допоможе вам зберігати мобільність, не відкладаючи на завтра термінові справи.

Компанія NarsCars здає машини в оренду за демократичною ціною. Скористатися сервісом просто: менеджер готовий прямо зараз прийняти вашу заявку, допомогти з вибором транспортного засобу і оперативно оформити документи. Оренда доступна в великих містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові.

Особливості прокату авто з шофером в NarsCars

Оренда легкового авто з водієм – це суттєва економія в порівнянні з вмістом власної машини. Вам не потрібно турбуватися про заправку автотранспорту, його ремонті і проведенні технічних оглядів. Всі ці турботи бере на себе компанія, що здійснює прокат.

Служби таксі не є ідеальною альтернативою. Бувають випадки, коли в вашому районі немає вільних машин або їх потрібно довго чекати. Крім того, таксисти не завжди добре орієнтуються на місцевості і люблять поговорити.

Послуги водія з машиною – вибір практичних людей, які знають ціну своєму часу. До додаткових переваг прокату в NarsCars можна віднести:

  1. Широкий вибір. На сайті компанії є каталог з різними видами техніки від VIP до економ-класу. Кожен зможе знайти модель на свій смак для конкретного випадку.
  2. Штат професійних співробітників. Наші водії чудово знають місто і самі складають найкоротший маршрут, грунтуючись на пунктах, які вам потрібно відвідати.
  3. Оренда на різний термін. Ви можете взяти машину на годину, день, тиждень або місяць. Вишиковуйте індивідуальний графік на свій розсуд і прописуйте його в договорі, щоб отримати економію.

Кінцева вартість прокату авто залежить від класу і комплектації техніки, наявності або відсутності додаткових опцій, терміну дії послуги. Зверніть увагу: чим довше ви орендуєте транспорт, тим менше коштує кожен день використання.

Переваги оренди машин на сайті NarsCars

Ми пропонуємо сервіс європейського рівня і завжди готові піти назустріч клієнту. Оформивши заявку, ви отримуєте:

  • комфортабельний автомобіль не старше 2015 року випуску;
  • послуги кваліфікованого водія;
  • швидке оформлення угоди;
  • індивідуальні умови за попереднім позгодженням.

Автопарк компанії укомплектований справними легковими та вантажними авто. Техніка застрахована діючими полісами, що гарантує ваш захист в разі непередбачених ситуацій. Додатково можна взяти напрокат екшен-камеру GoPro, дитяче крісло, Wi-Fi-роутер, GPS-навігатор і інші девайси.

Забрати транспортний засіб можна в пунктах прокату NarsCars в вашому місті з понеділка по суботу в робочий час. Можлива доставка за вказаною клієнтом адресою за додаткову плату. Повернення здійснюється за тією ж схемою.

Для складання договору потрібно мінімальну кількість документів. Насамперед заповніть форму замовлення, розміщену на сайті, зателефонуйте за контактним номером телефону і приїжджайте в наш офіс. Підписання паперів займає пару хвилин. Доступний готівковий і безготівковий розрахунок.

Звертайтеся сьогодні – і завтра вас буде чекати чиста, заправлена ​​машина з водієм!