Зв'язатися з нами
  •  
RU EN
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Прокат авто для бізнесу NarsCars Business

Наш досвід допоможе зробити Ваші процеси більш ефективними

Залишити заявку
Оренда автомобілів для юридичних осіб

Дуже популярна і корисна послуга, що дозволяє оптимізувати витрати часу і коштів, як для комерційних компаній, так і для бюджетних, державних підприємств і організацій.

Ми працюємо 24/7 по всій Україні 365 днів на рік
ВИ ОТРИМУЄТЕ
МИ ВИРІШУЄМО

Які ситуації вирішує оренда транспорту у компанії «НарсКарс»:

1
У Вашої фірми немає власного автопарку
2
Утримувати транспорт для Вашої компанії занадто накладно
3
Автомобіль потрібен лише час від часу, і це не варто того, щоб оплачувати всі витрати, пов\'язані з купівлею і утриманням автомобіля
4
Оптимізація структури штату та звільнення від непрофільних функцій співробітників.
ПРОКАТ ЛЕГКО

Прокат автомобілів допомагає вирішити всі ці питання швидко і легко.

1
Ви отримуєте автомобіль, повністю готовий до експлуатації
2
У вас немає турбот про технічне обслуговування і ремонт авто
3
Підмінний автомобіль в разі, якщо основний знаходиться на ремонті
4
Сервісну підтримку, незалежно від часу доби - кожен автомобіль компанії підключений до програми NarsCars Assistance.
ОБЕРИ СВОЄ
...Раз на рік і палиця стріляє
ЧАС ВІД ЧАСУ

Зустрічі, відрядження, ремонт службового авто... Знайомі ситуації для будь-якого бізнесу. Оренда авто під потреби компанії на кілька днів або тижнів - це просте і швидке вирішення подібних питань. Підготовка та видача авто за 1 день!

Залишити заявку
Нам на довго ...
ДОВГОСРОЧКА

Прийняли нового співробітника, але автомобіль йому ще не купили; замовили авто на виробництві та чекаєте їх; в цілому хочете забезпечити роботу підприємства без покупки власного автопарку або хочете позбутися від постійного ремонту, сервісного обслуговування та складного бухобліку - всі ці питання вирішує довготривала оренда автомобіля в нашій компанії. Термін реалізації проекту - від 1 дня.

Залишити заявку
Хочемо іншу машину
КУПИМО ПІД ВАС

Потреби клієнта часом перевершують поточні можливості прокатної компанії. Наприклад, вам необхідно 5 седанів середнього класу і 5 позашляховиків 4х4. У такій ситуації ми не розгубимося! Наша компанія готова прийняти ваші побажання і в короткі терміни викупити нові автомобілі під ваше замовлення. Термін реалізації проекту - від 1 тижня.

Залишити заявку
Остались вопросы ?!
Залишилися питання ?!
Менеджер по роботі з юридичними особами
+38 (067) 120 73 18

Оренда автомобілів для юридичних осіб з ПДВ і підприємців будь-якого рівня

Компанія NarsCars надає послуги з прокату авто на вигідних умовах і за помірними цінами. Наші клієнти отримують машини в відмінному технічному та естетичному стані. Всі автомобілі своєчасно проходять планові ТО і необхідні ремонти!

Договір оренди передбачає повну відповідальність нашої компанії за функціональність, техобслуговування і страхування автомобіля. Всі наші авто страхуються за програмою повного КАСКО, а це значить - навіть в разі ДТП або надзвичайних обставин, витрати Вашої компанії по відновленню автомобіля будуть гранично мінімальними - на рівні франшизи за договором страхування.

Скільки коштує оренда автомобіля?

Тарифи для юридичних осіб та бюджетних організацій залежать від:

  • кількості транспорту, взятого в оренду;
  • марки авто;
  • терміну оренди;
  • комплектації автомобіля.

Коли мова йде про тривалий прокаті, наша компанія додатково надає послугу комплектації автомобіля необхідним обладнанням: кондиціонер, засоби навігації, акустичні девайси, парктронік, шкіряний салон і т.д.(за погодженням сторін).

У нас немає автомобіля, який ви шукаєте?

Зв'яжіться з нашими фахівцями. При тривалих термінах оренди і підписання договору на період більше року, можлива покупка автомобіля "під клієнта". Ми врахуємо всі ваші побажання: термін експлуатації, марку, модель і навіть колір!

У процесі експлуатації автомобіля в рамках договору оренди:

Від клієнта вимагається:

  • регулярно здійснювати орендні платежі;
  • на вимогу представника компанії, надати доступ до автомобіля для проведення технічного огляду та планового, а також позапланового ремонту.

Від компанії надається:

  • автомобіль, на 100% відповідний очікуванням клієнта як з технічними, так і за естетичними параметрами;
  • консультації з управління автопарком;
  • все сервісні дії, необхідні при експлуатації: обслуговування автомобілів, що надаються в оренду, негайна заміна авто в разі поломки або ДТП, відстеження періоду дії техогляду і страхування, оплата страховки по системі КАСКО.

Зверніть увагу!

Орендуючи автомобіль, ви знімаєте з себе додаткові зусилля і витрати на обслуговування і ремонт, а також обов'язкове страхування авто. Також врахуйте, що витрати на оренду транспорту включаються до витрат підприємства, а значить враховуються при оподаткуванні.