Alt Text!

Блог

Як правильно вибрати взимку авто напрокат
#ТребаЗнати
Як правильно вибрати взимку авто напрокат
Правила правильної експлуатації орендованого автомобіля
#ТребаЗнати
Правила правильної експлуатації орендованого автомобіля
Оренда авто на Новий рік
#Цікаво
Оренда авто на Новий рік
#Цікаво

«Автомобіль - це не розкіш, а засіб пересування» - популярна фраза з роману «Золоте теля» Ільфа і Петрова. Хоч вона і була придумана на початку 30-хх рр., Але для сучасної людини вона стала насправді пророчою.

#Цікаво

Оренда авто в Києві стала дуже популярним сервісом не тільки серед іноземних гостей столиці, а й серед її жителів. Машину на прокат беруть бізнесмени, мандрівники, наречені.

#Narscars_Travel

Бувалі мандрівники підтвердять: відправлятися в поїздку найкраще на автомобілі. Ви будете повністю вільні у виборі маршруту і розкладу. Хочете - затримуєтеся довше в цікавому місці, хочете - звертаєте з широкої дороги, щоб побачити пам'ятку з незвичного ракурсу або просто насолодитися красою відкритого пейзажу.

#Автосвіт

Анонс спеціальної версії популярного седана Toyota Corolla 2020 року - Apex Edition - пролунав ще в липні, але ціни стали відомі тільки зараз. Як повідомило видання Carscoops з посиланням на документацію, отриману дилерськими центрами марки, седан обмеженої серії Apex Edition коштуватиме від $ 26 065 до $ 30 000 доларів.

Новини Nars Cars

#Новини автопрокату

ПОДАРУНКИ ВІД NARSCARS НА НОВИЙ 2021 РІК!! Автопрокат «Nars Cars» піклується про своїх клієнтів. Тому ми хочемо подарувати нашим клієнтам НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК З СУПЕР знижкою на наступну ОРЕНДУ ;)

#Новини автопрокату

Подарунковий сертифікат на оренду автомобілів від компанії Nars Cars

#Новини автопрокату

ПОДАРУНКИ ВІД NARSCARS НА НОВИЙ 2020 РІК!! Автопрокат «Nars Cars» піклується про своїх клієнтів. Тому ми хочемо подарувати нашим клієнтам НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК З СУПЕР знижкою на наступну ОРЕНДУ ;)

#Новини автопрокату

Автопрокат Nars Cars слідує світовим традиціям і робить найсмачнішу знижку -20% НА ВСЕ в "Чорну П'ятницю" Оренда автомобілів ще вигідніше в BLACK FRIDAY!