Зв'язатися
з нами
  •  
RU EN
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Прокат авто в Харкові

 

Авто напрокат в Харкові

Оренда авто у Харкові

Друга столиця України - місто-мільйонник, найважливіший економічний центр Східної України. Крім того, з роками Харків набуває все більшої популярності серед туристів. І, звичайно ж, огляд визначних пам'яток або рішення ділових питань будуть набагато більш комфортними і ефективними при наявності особистого автотранспорту.

Прокат автомобілів - мобільність і комфорт

Особистий автомобіль давно вже перестав бути розкішшю і перейшов в розряд популярного засобу пересування. У великому місті, навіть при розвиненій мережі громадського транспорту, його ніщо не замінить. А якщо ви приїхали на кілька днів або збираєтеся вирішити важливі ділові питання, варто забезпечити собі мобільність пересування по місту, незалежність від розкладу місцевого транспорту і скористатися всіма перевагами, які надає автопрокат.

Машина напрокат дозволить вам виїхати в будь-який час, взявши з собою всі необхідні речі, оглянути визначні пам'ятки Харкова або відправитися за місто. Бізнесмену зняти авто представницького класу для поїздки на зустрічі і переговори нерідко доцільніше, ніж купувати таку машину.

При необхідності можна взяти напрокат цілий автопарк для обслуговування корпоративних клієнтів або окремих заходів. Тим більше що оренда авто в компанії Narscars - це просто, швидко і вигідно!

Як взяти машину в оренду?

Щоб оформити прокат автомобіля в нашій компанії, вам не потрібно проводити години за оформленням паперів: співробітники «Нарскарс» допоможуть вам вирішити питання швидко і без тяганини. Клієнтові потрібно мати не менше 2 років водійського стажу, бути не молодше 23 років, а також мати при собі:

  • паспорт (можна закордонний);
  • посвідчення водія;
  • ідентифікаційний код (для громадян України).

Оплата може бути проведена як готівкою, так і банківською картою або за безготівковим розрахунком.

Замовлення можна зробити, зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном, або оформити он-лайн бронювання. Тарифи залежать від терміну оренди, моделі і класу автомобіля (економ, бізнес), а також від наявності застави - ми надаємо клієнтам можливість оренди без застави, але вартість при цьому буде вище для покриття ризику компанії.

У нашій компанії - власний автопарк і великий вибір сучасних автомобілів, кожен з яких регулярно проходить техогляд і повністю застрахований. Зв'язавшись з вами, наші менеджери уточнять терміни оренди авто, місце і час подачі та повернення, допоможуть вибрати модель, найбільш відповідає вашим потребам.

Прокат авто у Харкові

Орендувати машину в Narscars - надійно і вигідно

Пропонуємо свої послуги в Україні як для громадян країни, так і приїжджих. При попередньому бронюванні «Нарскарс» дає 100% гарантію своєчасної подачі авто з повним баком і чистим салоном по обумовленому адресою.

Ви можете не турбуватися, що машина заглохне або зламається - всі автомобілі нашої компанії повністю справні. А щоб відчувати себе за кермом впевненіше, особливо в незнайомих районах, і не відволікатися на дрібниці, ви можете взяти напрокат GPS-навігатор, відеореєстратор, дитяче крісло і інші пристосування.

Зазвичай авто пропонується в оренду без водія, проте для тих клієнтів, які не бажають відволікатися на водіння, найкращим варіантом буде прокат машини з кваліфікованим водієм.

Крім того, у нас є додаткові послуги: автомобіль для корпоративних клієнтів, для заходів, подобова оренда. У кожному разі про умови домовляємося індивідуально і готові піти назустріч.

Компанія «Нарскарс» - це нові справні автомобілі, доступні ціни та безперебійний сервіс, який працює цілодобово. Ми не підведемо!