Йде обробка вашого запиту

Пропозиція з 16 чер по 19 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Ford Fiestaабо подобний | Економ
Ford Fiesta
1-3 діб
$42 / добу
4-9 діб
$38 / добу
10-25 діб
$33 / добу
26+ діб
$28 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
Toyota Hiluxабо подобний | Пікап
Toyota Hilux
1-3 діб
$122 / добу
4-9 діб
$108 / добу
10-25 діб
$88 / добу
26+ діб
$81 / добу
Volkswagen Amarokабо подобний | Пікап
Volkswagen Amarok
1-3 діб
$127 / добу
4-9 діб
$122 / добу
10-25 діб
$92 / добу
26+ діб
$83 / добу
FAQ

Лізинг авто має свої плюси та мінуси. Серед плюсів можна відзначити зменшення витрат на придбання автомобіля та можливість оновлювати його через певний період без необхідності продавати старий автомобіль. Також, лізинг є податковим вирахуванням для бізнесу. Однак, мінуси включають потенційні додаткові витрати на страхування та обслуговування, обмеження на використання автомобіля та обмежену гнучкість у виборі моделі та конфігурації. Крім того, після закінчення лізингу автомобіль не належить вам. Всі ці фактори необхідно враховувати при ухваленні рішення про лізинг автомобіля.

Вибір між орендою або лізингом авто залежить від ваших потреб. Якщо ви хочете отримати доступ до автомобіля на короткий період часу (зазвичай від декількох днів до декількох місяців), то оренда може бути найкращим вибором.

Кредит є формою фінансування, за якої позичальник отримує гроші для купівлі машини та повертає їх відповідно до узгодженого графіка платежів. Лізинг є альтернативною формою фінансування, коли позичальник орендує машину на певний період, зазвичай від 2 до 5 років. Після закінчення терміну лізингу позичальник може повернути машину або викупити її за обумовленою ціною, що може бути вигіднішим, ніж купівля машини в кредит.

Автомобіль у лізинг може бути невигідним через те, що це додаткове джерело фінансових витрат. У сумі з іншими витратами, такими як страховка, обслуговування, штрафи, податки, відсотки тощо, лізинг може вийти значно дорожче, ніж якби ви орендували авто

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Купувати авто в кредит вже не так вигідно, як раніше. Нестабільна економічна ситуація в країні змушує фінансові установи підвищувати процентні ставки і вимагати більшу суму першого внеску. Для багатьох такі умови непідйомні. Але що робити, коли машина дуже потрібна, але немає можливості і бажання вплутуватися в автокредитування? Вихід є – це лізинг авто. Завдяки йому ви зможете стати власником транспортного засобу без удару по бюджету.

Компанія NarsCars пропонує кращі умови автолізингу в Україні. Первинну консультацію можна отримати в режимі реального часу. Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти з вибором техніки. Сервіс доступний в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Особливості придбання авто в лізинг в NarsCars

Лізингом називається вид довгострокової оренди, після закінчення якої клієнту надається право викупити автомобіль. Дана послуга користується великою популярністю в Сполучених Штатах Америки і Європі, остільки є найбільш економічним способом покупки нового або б/у авто.

На українському ринку лізингові авто з пробігом реалізуються відносно недавно. Багатьом така послуга здається незвичайною і повної прихованих загроз, але це не так. Незаперечні переваги лізингу за каталогом NarsCars:

  1. Величезний вибір техніки. Автопарк компанії великий і різноманітний. В наявності є легкові та вантажні автомобілі, а також спецтехніка від авторитетних світових виробників.
  2. Різні варіанти оренди. На даний момент ми пропонуємо лізинг з подальшим правом викупу і без нього. Вибирайте найбільш прийнятну схему, і фахівці компанії допоможуть оформити відповідну документацію.
  3. Гнучкі умови лізингу на автомобіль. Терміни оренди, заставна вартість, страхове покриття і інші нюанси обговорюються індивідуально. NarsCars завжди йде назустріч клієнту і розробляє найвигідніший алгоритм взаємодії.

Автолізинг сподобається не тільки фізичним, але і юридичним особам. Фірми можуть не витрачатися на закупівлю техніки і її реєстрацію. Лізинг дозволяє перенаправляти кошти на розвиток підприємства, користуючись при цьому всіма перевагами корпоративного автопарку.

Зверніть увагу, що обслуговування транспортних засобів виконує NarsCars. Орендарю потрібно лише забезпечити доступ фахівців до машин в зазначений час.

Переваги оренди авто з викупом в NarsCars

Каталог компанії складено таким чином, щоб ви могли отримати повне уявлення про техніку, яка виставлена ​​на продаж. Кольорові фотографії реальних машин і докладний опис технічних характеристик допоможуть зробити вибір.

Підібравши підходящий транспортний засіб, зв'яжіться з менеджером для уточнення деталей. Оформлення угоди займає мінімум часу. Для цього будуть потрібні лише паспорт, ідентифікаційний код і водійське посвідчення орендаря. Ніяких довідок про доходи та поручителів з боку не потрібно.

Повний пакет послуг NarsCars включає:

  • лізинг справного авто 2015 – 2018 рр. випуску;
  • діючий страховий поліс;
  • техніку на підміну в разі ремонту основного;
  • планові ТО відповідно до встановленого графіка;
  • бажану комплектацію за попередньою домовленістю(кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
  • розгорнуті консультації та технічний супровід на весь термін оренди.

Видача транспортного засобу можлива в пунктах прокату NarsCars в вашому населеному пункті в робочий час або за вказаною клієнтом адресою(оплачується окремо). Умови повернення ті ж.

Беремо всі організаційні питання на себе. Звертайтеся, будемо раді допомогти!