Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Лізинг авто

 

 

Купувати авто в кредит вже не так вигідно, як раніше. Нестабільна економічна ситуація в країні змушує фінансові установи підвищувати процентні ставки і вимагати більшу суму першого внеску. Для багатьох такі умови непідйомні. Але що робити, коли машина дуже потрібна, але немає можливості і бажання вплутуватися в автокредитування? Вихід є – це лізинг авто. Завдяки йому ви зможете стати власником транспортного засобу без удару по бюджету.

Компанія NarsCars пропонує кращі умови автолізингу в Україні. Первинну консультацію можна отримати в режимі реального часу. Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти з вибором техніки. Сервіс доступний в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Особливості придбання авто в лізинг в NarsCars

Лізингом називається вид довгострокової оренди, після закінчення якої клієнту надається право викупити автомобіль. Дана послуга користується великою популярністю в Сполучених Штатах Америки і Європі, остільки є найбільш економічним способом покупки нового або б/у авто.

На українському ринку лізингові авто з пробігом реалізуються відносно недавно. Багатьом така послуга здається незвичайною і повної прихованих загроз, але це не так. Незаперечні переваги лізингу за каталогом NarsCars:

  1. Величезний вибір техніки. Автопарк компанії великий і різноманітний. В наявності є легкові та вантажні автомобілі, а також спецтехніка від авторитетних світових виробників.
  2. Різні варіанти оренди. На даний момент ми пропонуємо лізинг з подальшим правом викупу і без нього. Вибирайте найбільш прийнятну схему, і фахівці компанії допоможуть оформити відповідну документацію.
  3. Гнучкі умови лізингу на автомобіль. Терміни оренди, заставна вартість, страхове покриття і інші нюанси обговорюються індивідуально. NarsCars завжди йде назустріч клієнту і розробляє найвигідніший алгоритм взаємодії.

Автолізинг сподобається не тільки фізичним, але і юридичним особам. Фірми можуть не витрачатися на закупівлю техніки і її реєстрацію. Лізинг дозволяє перенаправляти кошти на розвиток підприємства, користуючись при цьому всіма перевагами корпоративного автопарку.

Зверніть увагу, що обслуговування транспортних засобів виконує NarsCars. Орендарю потрібно лише забезпечити доступ фахівців до машин в зазначений час.

Переваги оренди авто з викупом в NarsCars

Каталог компанії складено таким чином, щоб ви могли отримати повне уявлення про техніку, яка виставлена ​​на продаж. Кольорові фотографії реальних машин і докладний опис технічних характеристик допоможуть зробити вибір.

Підібравши підходящий транспортний засіб, зв'яжіться з менеджером для уточнення деталей. Оформлення угоди займає мінімум часу. Для цього будуть потрібні лише паспорт, ідентифікаційний код і водійське посвідчення орендаря. Ніяких довідок про доходи та поручителів з боку не потрібно.

Повний пакет послуг NarsCars включає:

  • лізинг справного авто 2015 – 2018 рр. випуску;
  • діючий страховий поліс;
  • техніку на підміну в разі ремонту основного;
  • планові ТО відповідно до встановленого графіка;
  • бажану комплектацію за попередньою домовленістю(кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
  • розгорнуті консультації та технічний супровід на весь термін оренди.

Видача транспортного засобу можлива в пунктах прокату NarsCars в вашому населеному пункті в робочий час або за вказаною клієнтом адресою(оплачується окремо). Умови повернення ті ж.

Беремо всі організаційні питання на себе. Звертайтеся, будемо раді допомогти!