Прокат авто преміум класу в Харкові
 
Рейтинг 4.9/5
Рейтинг 4.9/5
Пункти прокату в Харкові
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Автомобіль класу «Еліт» - легкове авто для людини, яка звик брати від життя максимум. Ціни на цю категорію транспортних засобів заслужено високі: машини мають найвищі технічні характеристики.

За що вибирають машини преміум?

Елітний автомобіль володіє як зовнішніми, так і внутрішніми перевагами. Своїм презентабельним і дорогим зовнішнім виглядом він:

  • формує статус власника;
  • справляє вигідне враження на оточуючих;
  • допомагає завойовувати серця слабкої половини людства;
  • створює шикарні спогади про особливі дні вашого життя.

З іншого боку, VIP-авто - це не тільки «красива обкладинка». Це потужна, комфортабельна, обладнана за останнім словом техніки машина. Щоб переконатися, можете забронювати Mercedes, BMW чи Audi.

Забронювавши елітну машину в Харківі через нашу компанію NarsCars, ви отримуєте:

  • ексклюзивну іномарку в ідеальному стані;
  • досконалий баланс керування авто;
  • безліч «розумних» функцій;
  • абсолютну свободу переміщення;
  • безкоштовний поліс обов'язкового страхування за ОСЦПВ.

Як недорого орендувати VIP-машину в Харківі?

Для поїздки на дорогій машині її не обов'язково купувати. Наша компанія NarsCars робить все, щоб елітні авто стали доступнішими. Щоб недорого взяти напрокат ВІП-транспорт, постарайтеся звернутися до нас заздалегідь. При ранньому бронюванні ми готові зробити до 7% знижки.

Одна з наших головних переваг — ми надаємо подобову оренду авто, а не погодинну. Вам не доведеться судомно стежити за часом, вважаючи кожну хвилину.

Всі ваші витрати при взятті в оренду - це вартість прокату і дозаправка витраченого палива при поверненні. Усі інші послуги вважаються додатковими.

Застава, яку ви залишаєте нам, не є «перекриттям» можливих пошкоджень. Він потрібен лише як гарантія повернення представницького автомобіля згідно з умовами договору. Як тільки чиста дозаправлена ​​машина приїжджає до нас, ми повертаємо вам суму застави.

Наша компанія NarsCars у будь-який момент готова надати найпрестижніші іномарки у ваше розпорядження. Дзвоніть нам, заповнюйте форму на сайті або приходьте просто в офіс в Харківі - ми завжди раді новим клієнтам!