Йде обробка вашого запиту

bg

Прокат авто економ класу в Харкові

  • Клас авто Скинути
  • Марки Скинути

Як забронювати авто в Харкові ?

Ви можете орендувати автомобіль на юр. особа, для цього Вам потрібно заповнити форму та відправити нам або зателефонувати до нашого відділу по юр. особам +38 067 120 7318

У разі ДТП за участю орендованого автомобіля потрібно викликати на місце на місце ДТП поліцію, повідомити прокатну компанію.

Ви можете здійснити оплату такими способами:
- Платіжні картки Visa/Mastercard
- безготівковий розрахунок з ПДВ
- Apple Pay та Google Pay
- Оплата онлайн на сайті (буде знижка)

Водії, що видають автомобілі, завжди мають бездротові платіжні термінали.

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

Так, страховка включена у вартість.
Усі автомобілі застраховані згідно із законодавством України.
Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП – це сума застави.
Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

* Ви можете орендувати авто з "Повним Захистом" (без застави)

Автомобілі, орендовані у NarsCars, видаються з повним баком палива, і орендований автомобіль має бути повернутий з таким самим рівнем палива.

Можливе повернення автомобіля з меншим рівнем палива в баку, ніж при отриманні автомобіля, але це передбачає необхідність оплати різниці кількості палива.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Величина застави для оренди автомобіля у в Харкові може залежати від таких факторів, як марка та модель автомобіля.

Запорука – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Важливими умовами є наявність дійсного посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також  вік не менше 23 років. А також, при собі необхідно мати паспорт, банківську картку та ІПН (для громадян України).

Вартість послуги прокату автомобіля в Харкові може змінюватись в залежності від різних факторів, таких як марка та модель автомобіля, тривалість оренди, сезонність, наявність додаткових послуг та інші фактори.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Економклас автомобілів найбільш затребуваний у повсякденних поїздках по Харкові та за його рисою. Оренда недорогих автомобілів - це можливість тимчасово підмінити машину, що вийшла з ладу, або отримати свободу пересування в потрібний момент з мінімальними витратами.

Що являють собою автомобілі класу економ?

Машина економ- не означає старе або некомфортне авто. Своєю невисокою ціною вони завдячують відсутністю надмірностей, що зовсім не заважає вільній і зручній їзді.

Авто категорії «Економ» вибирають за:

  • просте керування;
  • невеликі габарити;
  • економічна витрата бензину;
  • доступну ціну оренди.

Вибір недорого автомобіля здійснюють в залежності від поставлених завдань. Транспортні засоби відрізняються між собою типом кузова, палива, трансмісії, а також об'ємом двигуна і кількістю дверей. Наприклад, можна орендувати Skoda, Chevrole, Daewoo чи авто інших брендів.

На що звертати увагу при оренді машини?

Головними стовпами, на яких будується оренда машин економ-класу, є:

  • вік, марка та параметри автомобіля;
  • страховий захист;
  • наявність застави;
  • замовлення додаткових послуг.

Для оренди оптимально вибирати авто не старше 4-5 років — це збільшує ймовірність, що транспорт не підведе в найнесподіваніший момент. Навіть недорогі машини нашої компанії - це іномарки останніх років, які регулярно проходять технічний огляд.

Як орендувати недороге авто у Харкові?

Наш сервіс NarsCars надає безкоштовний поліс обов'язкового страхування за ОСАГО, але ми не обмежуємо вас страховка може бути розширена за бажанням клієнта.

При взятті нашої машини напрокат без водія, ми не беремо заставу за покриття можливих пошкоджень автомобіля. Застава, яку ви залишаєте під час укладання договору — це гарантія дотримання взаємних домовленостей (своєчасного повернення, чистоти салону та повноти паливного бака). Ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг та обладнання, які піднімуть машину економ-класу на новий рівень.

Щоб забронювати недорогий автомобіль, вам достатньо звернутися в нашу компанію NarsCars будь-яким зручним способом і надати дійсний паспорт і посвідчення водія. Від громадян України також потрібен ІПН.

Забронюйте машину категорії "Економ" завчасно, щоб отримати додаткову знижку!