Правила користування сайтом

Правила користування сайтом
Вітаємо, шановний відвідувачу на сайті NarsCars (далі Компанія) - https://narscars.com.ua/ua. Дані Правила користування сайтом укладаються між відвідувачем сайту (далі Користувач) та Компанією NarsCars (далі Сторони). За допомогою цих Правил користування сайтом регулюється використання Сайту та інформації розміщеної на ньому, продуктів та послуг, які Компанія надає.


1. Загальна інформація

 1. Використовуючи сайт компанії або окрему його частину, Користувач погоджується з усіма поточними правилами.
 2. У разі незгоди повністю або частково з поточними Правилами користування сайтом Користувач повинен залишити сайт компанії. Використання будь-якої інформації сайту в такому випадку – ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.
 3. З усіх питань, що цікавлять: звернення, пропозиції або претензії від фізичних та юридичних осіб можуть бути направлені на адресу електронної пошти: [email protected]
 4. Опубліковані на сайті матеріали: текстові, графічні та відео є актуальними на дату їхнього розміщення. Після деякого часу якась частина інформації може стати не актуальною або виявитися не повною, і компанія не гарантує оперативної зміни такої інформації.
 5. Якщо з якоїсь причини на законодавчому рівні Користувачам забороняється або обмежується використання сайту Компанії NarsCars, Користувач повинен утриматися від його використання.
 6. Використання фірмового стилю Компанії, наприклад, домен, логотип, товарний знак або інші відмітні знаки Компанії, можуть бути використані лише за письмовою угодою.


2. Обов'язки сторін

 1. Користувач зобов'язується ознайомитись з Правилами користування сайтом Компанії, не порушуючи законодавство України та не обмежуючи права інших Користувачів.
 2. Користувач повинен використовувати сайт з метою, яка не суперечить Політиці Конфіденційності.
 3. Надана інформація користувачем на сайті має бути правдивою, актуальною та достовірною.
 4. Користувач несе відповідальність за захист своїх персональних даних, у тому числі за ті, які розміщує на сайті Компанії.
 5. Права Компанії:
 • за розміщення Користувачем не коректної, неправдивої або суперечливої Правилам користування сайтом, Політиці Конфіденційності або законодавству України інформації Компанія має повне право повністю або частково видалити дані, розміщені Користувачем;
 • Компанія має право обмежити повний або частковий доступ до Сайту або окремої його частину, не повідомляючи попередньо Користувача;
 • Компанія не несе відповідальності за неможливість використовувати Сайт;
 • Компанія не несе відповідальності за розміщену та/або відредаговану інформацію Користувача, за її достовірність, коректність та законність;
 • Компанія не несе відповідальності за вміст сайтів, посилання яких є на Сайті Компа
 • Компанія залишає за право коригувати та/або змінювати Правила користування сайтом в односторонньому порядку для покращення послуг, що надаються.


3. Інтелектуальна власність

 1. Будь-яка інформація: текстова, графічна, відео, програми, скрипти та ін. є об'єктом інтелектуальної власності Компанії та захищається законодавством.
 2. Використання контенту Компанії дозволяється за умови збереження авторських знаків, імені автора, гіперпосиланні на сайт - https://narscars.com.ua/ua.
 3. За недотримання прав на інтелектуальну власність фізичну та юридичну особу може бути притягнуто до відповідальності.
 4. Розміщуючи будь-яку інформацію на Сайті, що містить об'єкти інтелектуальної власності, Користувач гарантує, що не порушує інших авторських прав та прав третіх осіб.

4. Вирішення спірних ситуацій

 1. Усі спірні ситуації, що виникли між Сторонами, спершу вирішуються шляхом переговорів.
 2. Не вирішені спірні питання вирішуються на законодавчому рівні.