Йде обробка вашого запиту

bg

Прокат авто у Черкасах

 • Клас авто
 • Ціна за день
 • Тип палива
 • Кількість місць
 • Марки

Як забронювати авто у Черкасах ?

Ви можете орендувати автомобіль на юр. особа, для цього Вам потрібно заповнити форму та відправити нам або зателефонувати до нашого відділу по юр. особам +38 067 120 7318

У разі ДТП за участю орендованого автомобіля потрібно викликати на місце на місце ДТП поліцію, повідомити прокатну компанію.

Ви можете здійснити оплату такими способами:
- Платіжні картки Visa/Mastercard
- безготівковий розрахунок з ПДВ
- Apple Pay та Google Pay
- Оплата онлайн на сайті (буде знижка)

Водії, що видають автомобілі, завжди мають бездротові платіжні термінали.

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

Так, страховка включена у вартість.
Усі автомобілі застраховані згідно із законодавством України.
Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП – це сума застави.
Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

* Ви можете орендувати авто з "Повним Захистом" (без застави)

Автомобілі, орендовані у NarsCars, видаються з повним баком палива, і орендований автомобіль має бути повернутий з таким самим рівнем палива.

Можливе повернення автомобіля з меншим рівнем палива в баку, ніж при отриманні автомобіля, але це передбачає необхідність оплати різниці кількості палива.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Величина застави для оренди автомобіля у у Черкасах може залежати від таких факторів, як марка та модель автомобіля.

Запорука – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Важливими умовами є наявність дійсного посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також  вік не менше 23 років. А також, при собі необхідно мати паспорт, банківську картку та ІПН (для громадян України).

Вартість послуги прокату автомобіля у Черкасах може змінюватись в залежності від різних факторів, таких як марка та модель автомобіля, тривалість оренди, сезонність, наявність додаткових послуг та інші фактори.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Прокат авто в Черкасах без водія

прокат авто в Черкасах

Коли потрібна оренда машин різних класів в Черкасах або регіоні звертайтеся в компанію NarsCars. Всі авто у парку не старше 4 років, застраховані і знаходяться в прекрасному технічному стані. У будь-який час доби наші клієнти можуть вибрати транспортний засіб за своїм смаком і гаманцю від «Економ» до «Преміум», а також «Позашляховики» і «Мікроавтобуси». Широкий асортимент дозволяє без зусиль підібрати автомобіль, який відповідає вашим потребам.

Корінним жителям і гостям міста Черкаси оренда авто від NarsCars зручна і вигідна тим, що:

 • можливо раннє бронювання на певну дату;
 • для укладення договору потрібен мінімальний пакет документів (паспорт, права, код);
 • взяти і повернути транспортний засіб можна цілодобово в будь-який день тижня;
 • існує вибір форми оплати (карта, готівка, банківський переказ);
 • компанією здійснюється цілодобова інформаційна підтримка клієнтів;
 • пропонується широкий вибір додаткового обладнання;
 • орендувати автомобіль може і іноземець, надавши міжнародний паспорт і права.

оренда авто в Черкасах

Надійна машина на прокат в Черкасах

Особистий транспортний засіб дає можливість з комфортом пересуватися по місту та регіону, однак, буває так, що власний автомобіль зараз недоступний. У цьому випадку на допомогу прийде автопрокат в Черкасах з 7-річним стажем роботи NarsCars. У нас ви зможете орендувати авто на добу, тиждень, місяць або рік.

Ми надаємо послуги прокату юридичним і фізичним особам на прозорих умовах, з якими можна ознайомитися на відповідній сторінці сайту. Вам надається можливість самостійно вибрати:

 • вносити заставу за автомобіль чи ні (але в останньому випадку добова вартість прокату буде вище);
 • лімітовану кількість кілометрів, яку можна проїхати за день або пакет без обмежень кілометражу;
 • вид страхування і опції зниження відповідальності.

Передача орендодавцю і повернення в прокат авто в місті Черкаси відбувається за актом прийому-передачі, в якому до найдрібніших деталей зафіксовано стан транспортного засобу.

Якщо ви взяли автомобіль в оренду В Черкасах та він через деякий час зламався, негайно зателефонуйте до нашої компанії та поясніть що трапилось і як це сталося. У нас діє цілодобова підтримка клієнтів, тож вам немає потреби займатися вирішенням питання самостійно. Згідно з посадовими інструкціями, наші співробітники вирішать проблему: евакуюють автівку до СТО та, у разі неможливості швидко усунути несправність, запропонують вам безкоштовно орендувати машину в Черкасах такого класу.

У випадку ДТП клієнт повинен:

 • для того, щоб зафіксувати подію викликати ДПС;
 • надати допомогу постраждалим, якщо це потрібно;
 • зателефонувати або написати нам з поясненнями події;
 • зателефонувати до страхової компанії, якщо така зазначена у договорі.

Не треба хвилюватися, якщо машина в оренду в Черкасах була пошкоджена з вини третіх осіб. Усі витрати та клопоти ми беремо на себе.

Як взяти автомобіль напрокат: етапи співпраці

Прокат автомобіля в м Черкаси організована максимально прозоро для орендаря. Процес складається з декількох важливих етапів.

 1. Бронюєте потрібну машину заздалегідь, залишивши заявку на сайті, зателефонувавши по телефону або завітавши до офісу.
 2. Укладаємо договір, і ви отримуєте машину в своє повне розпорядження на обумовлений термін.
 3. Здаєте транспортний засіб представнику компанії в пункті видачі або будь-якому іншому місці, яке прописано в договорі.

Наш сервіс високо оцінили понад 80% наших клієнтів і рекомендують компанію своїм знайомим. Переконайтеся в якості наших послуг і ви!