Йде обробка вашого запиту

Прокат Citroen C-Elysee у Кременчуці

Citroen C-Elyseeабо подобний | Економ
5.0
Автомат
Бензин / 6.5 л.
1.6 л 92 к.с.
Автомат
Бензин / 6.5 л.
1.6 л 92 к.с.

Додаткові функції

Відгуки клієнтів

Максим

Брал автомобиль для тест-драйва и остался доволен, и авто и сервисом. Бронировал авто за ранее с доставкой по адресу, все привезли в срок.

Валерий

Арендовал авто для длительной поездки с семьей - путешествие по Украине. Основные требования к авто были надежность, экономичность, наличие кондиционера и коробка автомат. Первоначально хотел взять Фиесту, но по совету менеджера Вадима, остановил свой выбор на C-Elysee. В общей сложности проехали более 3000 км за 12 дней и остались полностью довольны автомобилем. Самый приятный момент - это расход. На одном баке из Харькова доехали до Львова. Авто уверенно держит трассу на скорости 120-140. Крутящего момента хватает, чтоб уверенно чувствовать себя при обгонах. Салон аскетичный, но довольно просторный. Единственный замеченный минус - это немного задумчивый автомат. В целом, автомобилю ставлю 5, в данном ценовом сегменте лучшего варианта, пожалуй, нет. Компании НарсКарс тоже ставлю пять - порадовали широким набором дополнительных опций(детское кресло, роутер, возможность вернуть по адресу) и такими мелочами, как наличие воды и салфеток в авто. Рекомендую

Артур

Забронировал этот автомобиль с доставкой по адресу на раннее время. Менеджер привез автомобиль без опозданий.Заказывал детское кресло,которое по условиям предоставляется бесплатно,но сразу в наличии не было. Через несколько часов перезвонили и выдали детское сиденье. Автомобиль удобной и комфортный.Был в чистом виде и с полным баком,что мне очень было необходимо,так как срочно нужно было ехать и не было времени заезжать на заправку.

Як забронювати Citroen C-Elysee у Кременчуці ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Citroen C-Elysee, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318
Peugeot 208або подобний | Економ
Peugeot 208
1-3 діб
$30 / добу
4-9 діб
$28 / добу
10-25 діб
$27 / добу
26+ діб
$21 / добу
Volkswagen Poloабо подобний | Економ
Volkswagen Polo
1-3 діб
$39 / добу
4-9 діб
$36 / добу
10-25 діб
$33 / добу
26+ діб
$31 / добу
Skoda Fabiaабо подобний | Економ
Skoda Fabia
1-3 діб
$39 / добу
4-9 діб
$36 / добу
10-25 діб
$32 / добу
26+ діб
$29 / добу
Renault Loganабо подобний | Економ
Renault Logan
1-3 діб
$28 / добу
4-9 діб
$26 / добу
10-25 діб
$24 / добу
26+ діб
$21 / добу