Йде обробка вашого запиту

Прокат Volkswagen Touareg у Кременчуці

Volkswagen Touaregабо подобний | Преміум
5.0
Автомат
Дизель / 7.1 л.
3.0 л 249 к.с.
Автомат
Дизель / 7.1 л.
3.0 л 249 к.с.

Додаткові функції

Відгуки клієнтів

Константин

Это очень отличный автомобиль. Очень понравилась высокая посадка, мощный двигатель и очень удобный салон. VW Touareg - прекрасная машина, всем рекомендую хотя бы раз посидеть за рулем.

Родион

Это топ! Получил просто невероятные впечатления от поездки на этом автомобиле. Тут есть все, что нужно для комфортной поездки. А для дальних поездок вообще лучший вариант. Спасибо компании за такой качественный автомобиль. Успехов вам!

Як забронювати Volkswagen Touareg у Кременчуці ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Volkswagen Touareg, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318