Йде обробка вашого запиту

Прокат Toyota Camry 70 у Полтаві

Toyota Camry 70або подобний | Бізнес
4.8
Автомат
Бензин / 8.3 л.
2.5 л 181 к.с.
Автомат
Бензин / 8.3 л.
2.5 л 181 к.с.

Додаткові функції

Відгуки клієнтів

Михаил

Изначально хотел бронировать Элантру но она была занята, менеджеры посоветовали взять Камри. Хоть я и рассчитывал на меньший бюджет, но все же взял Тойоту и не пожалел. Всем чистых дорог!

Дмитрий

Быстрый сервис. Авто ок. Спасибо!

Евгений

Что говорить!? :) Камри - это Камри! Как ни крути! Красиво, комфортно, экономно.

Василий

Отличное авто за свои деньги

Як забронювати Toyota Camry 70 у Полтаві ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Toyota Camry 70, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318
Volkswagen Passatабо подобний | Бізнес
Volkswagen Passat
1-3 діб
$69 / добу
4-9 діб
$63 / добу
10-25 діб
$57 / добу
26+ діб
$43 / добу
Honda Accordабо подобний | Бізнес
Honda Accord
1-3 діб
$76 / добу
4-9 діб
$68 / добу
10-25 діб
$63 / добу
26+ діб
$55 / добу
Mazda 6або подобний | Бізнес
Mazda 6
1-3 діб
$68 / добу
4-9 діб
$63 / добу
10-25 діб
$57 / добу
26+ діб
$49 / добу

Оренда Toyota Camry 70 в Полтаві

Солідний і сучасний, але в той же час трохи агресивний дизайн моделі робить її кращим вибором для потреб ділових людей. Найчастіше бізнесмени вибирають Toyota Camry 70 на прокат в Полтаві, як і в усій Україні, для організації зустрічей, конференцій, урочистих заходів. Обгрунтованість, простір і комфорт салону зроблять приємною навіть найтривалішу поїздку.

Стильний седан бізнес-класу затребуваний завдяки таким технічним характеристикам, як:

  • м'яка підвіска для комфортного пересування по міських і заміських дорогах;
  • збільшена кількість додаткових функцій;
  • потужний двигун і швидкий розгін;
  • досить економічне споживання бензину для авто цього класу;
  • автоматична коробка передач.

Полюбляєте все тримати під контролем? Послуга оренди Toyota Camry 70 в Полтаві без водія і застави дає вам таку можливість. Крім цього, вкажіть при замовленні опцію «безлімітний пробіг» і не рахуйте кілометри!

Переваги Тойота Камрі

Японські інженери створили цей транспорт спеціально для вашого комфорту. Шкіряний салон, підігрів сидінь, клімат-контроль, чіткий поділ внутрішнього простору на зони, високоінтелектуальний бортовий комп'ютер і багато іншого дарують вам свободу пересування, підкреслюють статус і допомагають економити. Адже вартість седана за добу на сервісі НарсКарс цілком демократична, а при замовленні онлайн - знижка до 15%.

Оформляйте прокат тойота Камрі 70 в Полтаві з подачею за потрібною адресою і отримуйте тихий, місткий, потужний і надійний автомобіль, який ідеально підходить для міста, бізнесу і розваг!