Зв'язатися з нами
  •  
RU EN
UA
USD

+38 067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Програма Narscars Assistance

Програма Narscars Assistance

Усім клієнтам компанії Narscars, які орендують автомобілі для пересування по Україні, надається страховка за програмою Assistance – комплексної інформаційної та технічної підтримки 24 години на добу 7 днів на тиждень. Так ми дбаємо про ваш комфорт у дорозі і допомагаємо у складних ситуаціях.

Страхові випадки і поломки авто в дорозі

Механічні поломки. Автомобілі Narscars проходять регулярний технічний огляд і утримуються в прекрасному стані: зовнішній вигляд, ходові якості, справність усіх систем і агрегатів, чистота і функціональність салону. Але якщо раптом щось зламається в дорозі, фахівці Assistance оперативно виїдуть, щоб усунути поломку або відбуксирувати машину до найближчої СТО для ремонту в боксі з необхідним обладнанням та інструментами.

ДТП. У разі дорожньо-транспортної пригоди телефонуйте на гарячу лінію Narscars Assistance (044) 490-04- 41. Залежно від ситуації оператори нададуть швидку компетентну допомогу: викличуть медиків, поліцію, бригаду МНС, нададуть базову юридичну підтримку.

Закінчилось паливо. Одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються автомобілісти, які їдуть незнайомим маршрутом або орендують нову модель машини. За дзвінком у наш колл-центр водієві надається інформація про найближчі автозаправні станції або, якщо паливо закінчилося, висилається співробітник із запасом бензину, щоб дістатися до заправки.

Розрядився акумулятор. Якщо неможливо запустити двигун, тому що сівакумулятор (наприклад, забули вимкнути фари на ніч на стоянці), до вас виїде фахівець, який допоможе завести автомобіль.

Прокололи колесо. Якщо пошкодили шину, виїзний шиномонтаж поміняє колесо, і ви зможете продовжити рух. Працюємо оперативно, в режимі 24/7.

Інформаційна підтримка. Необхідно знайти в незнайомому місті певну установу, організацію, забронювати готель або квитки на авіарейс? Набирайте колл-центр Narscars Assistance: (044) 490-04- 41. Допоможемо, знайдемо, замовимо!

Послуга Narscars Assistance надається по всій Україні, виїзні бригади вирушають з найближчих сервісних центрів в обласних містах. Ви не залишитеся наодинці з проблемою. Щоб дізнатися подробиці програми, телефонуйте: +38 (050) 572-6666, +38 (067) 571-6666.

Всі новини та акції