Йде обробка вашого запиту

#Доповнення - це корисно при оренді автомобіля
Оренда автомобіля в аеропорту

Оренда автомобіля в аеропорту

Видача і повернення автомобіля в аеропортах 5 мегаполісів України

Чи плануєте летіти літаком до Києва, Львова, Одеси, Харкова чи Дніпро? Потрібен автомобіль в оренду для пересування по одному з українських мегаполісів? Заповнюйте онлайн-заявку і користуйтеся машинами обраного класу, скільки необхідно.

Компанія Narscars надає послугу «Видача і повернення автомобіля в аеропорту». За час існування компанії нею скористалися понад 500 наших клієнтів і залишилися задоволені високим рівнем обслуговування. Ви отримуєте чистий автомобіль з повним баком і можете відразу відправлятися на ділові переговори або романтичне побачення.

Умови надання послуги «Видача і повернення автомобіля в аеропорту»:

  1. В аеропорту вас зустрічає з табличкою співробітник Narscars, в терміналі дає на підпис договір про оренду, пояснює умови прокату, проводить до авто і віддає ключі.
  2. Фіксована вартість додаткової послуги. Оплата–готівкою або безготівковими коштами (на ваш вибір).
  3. Ви повідомляєте день і час зворотного рейсу і передаєте машину нашому співробітнику на парковці аеропорту в умовленому місці.

Фахівці Narscars відстежують затримки рейсів літаків і зустрічають клієнтів в момент приземлення лайнера. Тому вам не доведеться турбуватися і здійснювати десятки зайвих дзвінків.

Замовивши додаткову послугу «Видача і повернення автомобіля в аеропорту», ви економите час і не відвідуєте пункти прокату Narscars навіть для підписання договору про оренду. Їдьте з аеропорту чужого міста і повертайтеся в нього на машині, ні разу не скориставшись послугами таксі.

Виникли питання? Консультуйтеся онлайн в чаті або замовляйте зворотний дзвінок. Narscars передбачив додаткові послуги для вашої зручності. Економте час і сили!

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318