Йде обробка вашого запиту

Прокат Volkswagen Transporter T5 в Києві

Volkswagen Transporter T5або подобний | Комерційний
5.0
Механіка
Дизель / 9.2 л.
2.5 л 130 к.с.
Механіка
Дизель / 9.2 л.
2.5 л 130 к.с.

Відгуки клієнтів

Олег

Машина требовалась для поездки на выставку одежды. Все экземпляры влезли без труда. Спасибо компании за хорошо подобранный автомобиль.

Михаил Петрович

Робоча конячка. Брав для допомоги сину з переїздом на іншу квартиру. Особливо щось писати про вантажне авто сенсу нема. Видали швидко, авто справне, все добре.

Валерий Павлович

Спасибо за оперативность вашим менеджерам. Оформили все очень быстро. Провели осмотр и я уже в пути по своим делам. Машинка новенькая, сразу чистая и с полным баком. Если все срастется буду продлять. А пока ребятки твердая 5 вам!

Як забронювати Volkswagen Transporter T5 в Києві ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Volkswagen Transporter T5, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Наша компанія пропонує до прокату як звичайні легкові, так і комерційні автомобілі. Наприклад, взявши в оренду Volkswagen T5, ви отримаєте сучасний мікроавтобус з об'ємом багажника 5800 літрів.

Даний автомобіль обладнаний 2,5-літровим дизелем потужністю 130 к.с., середня витрата палива якого складає 9,2 л на 100 км, а також класичною механічною коробкою передач. Для вашого комфорту в комплектацію авто включений кондиціонер. Крім водія, в кабіні можуть розміститись 2 пасажири.

Ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам максимально комфортні умови оренди. Як і у випадку з іншими нашими автомобілями, ви можете скористатися послугою прокату Фольксваген Т5 як з внесенням застави, так і без неї.

Умови прокату Фольксваген Т5 без застави

При оренді Фольксваген транспортера на термін більше трьох діб, ви можете не вносити заставу. Мінімальними вимогами до клієнта при виборі даної схеми є:

  • вік від 23 років;
  • наявність більш ніж дворічного стажу водіння.

Взявши в прокат Volkswagen T5, ви отримаєте надійний автомобіль для здійснення нерегулярних перевезень.