Йде обробка вашого запиту

stop the war in Ukraine stop the war in Ukraine
bg

Погодинна оренда авто в Дніпрі

Ми там, де завжди потрібні

Пропозиція з 2 бер по 5 бер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$68 / добу
4-9 діб
$60 / добу
10-25 діб
$55 / добу
26+ діб
$49 / добу
Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$55 / добу
4-9 діб
$47 / добу
10-25 діб
$43 / добу
26+ діб
$37 / добу
Kia Sportage 2023або подобний | Позашляховик
Kia Sportage 2023
1-3 діб
$76 / добу
4-9 діб
$68 / добу
10-25 діб
$58 / добу
26+ діб
$46 / добу
Mercedes Vito Tourerабо подобний | Мінівен
Mercedes Vito Tourer
1-3 діб
$170 / добу
4-9 діб
$145 / добу
10-25 діб
$125 / добу
26+ діб
$100 / добу
Mercedes Vianoабо подобний | Мінівен
Mercedes Viano
1-3 діб
$170 / добу
4-9 діб
$129 / добу
10-25 діб
$125 / добу
26+ діб
$100 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
Audi TT Cabrioабо подобний | Кабріолет
Audi TT Cabrio
1-3 діб
$150 / добу
4-9 діб
$130 / добу
10-25 діб
$110 / добу
26+ діб
$90 / добу
Ford Mustang Cabrioабо подобний | Кабріолет
Ford Mustang Cabrio
1-3 діб
$250 / добу
4-9 діб
$220 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$160 / добу
FAQ

У багатьох випадках, якщо вам потрібна машина більш ніж на 3-4 години, вигідніше орендувати машину на добу. Зазвичай середня вартість оренди вище, ніж добової. Крім того, при оренді на добу ви отримуєте більше свободи, і можете використовувати машину в будь-який час, не турбуючись про повернення її вчасно. Важливо також зважати на вартість додаткових послуг, таких як страхування та додаткове обладнання, які можуть змінити оптимальний вибір оренди машини.

Денна оренда автомобіля часто вигідніша за погодинну оренду, тому що по-перше, одноразові витрати на страхування та паливо можуть бути вищими для погодинної оренди, а по-друге, чим довше ви орендуєте автомобіль, тим нижча вартість оренди на кожен день. Крім того, при денній оренді автомобіль у вашому розпорядженні на цілий день, що може бути зручнішим та економічнішим, ніж кілька коротких оренд по годинниках.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Незважаючи на те, що автомобілі заполонили міський простір, далеко не у кожного жителя Дніпра є особиста машина. Крім того, бувають ситуації, коли власний транспорт недоступний або на ремонті. А побутові або робочі справи вимагають термінового вирішення. Як бути в цій ситуації? Компанія NarsCars знає, що робити! Пропонуємо погодинну оренду авто в Дніпрі на найвигідніших умовах. За 6 років продуктивної роботи ми зібрали великий парк техніки від кращих виробників.

Прокат автотранспорту – це сучасний спосіб зберегти мобільність, не пересідаючи на громадський транспорт. Маршрутки – не найзручніший варіант переміщення по місту, оскільки стан багатьох машин не відповідає базовим вимогам безпеки. Таксі – теж не ідеальний вихід: ціни на поїздки ростуть щодня, а про балакучості і сумнівних музичні уподобання таксистів складено тисячі анекдотів.

Для того щоб орендувати техніку на NarsCars, ознайомтеся з каталогом, який опублікований на цьому сайті. Він складається з карток машин з детальним описом їх характеристик, фотографіями і тарифною сіткою.

Деякі нюанси погодинного прокату авто в Дніпрі

Вибираючи авто, орієнтуйтеся на свої потреби. У каталозі ви знайдете моделі економ- і преміум-класу, які можна використовувати для заміських поїздок, офіційних заходів і ділових зустрічей. Всі машини пройшли офіційну реєстрацію на території України, знаходяться в справному стані і повністю готові до експлуатації.

Серед основних переваг оренди авто по годинах в Дніпрі:

  • Широкий вибір. Сьогодні вам потрібен хетчбек, а завтра мікроавтобус? Без проблем! У нашому автопарку знайдеться техніка для будь-якого випадку. Якщо ви не можете самостійно вирішити, який транспортний засіб взяти напрокат, наші експерти дадуть розгорнуту консультацію і підкажуть оптимальний варіант.
  • Лояльні умови. Договір складається з урахуванням всіх вимог орендаря, тому на 100% відповідає вашим очікуванням. Для машин середнього класу можлива оренда без застави.
  • Додаткові опції. На вимогу орендаря машина комплектується такими девайсами, як GPS-навігатор, Wi-Fi-роутер, дитяче крісло, відеореєстратор, планшет з картами, екшн-камера GoPro.

Весь автотранспорт захищений повноцінним страховим полісом КАСКО. Для зниження ризиків клієнта передбачена обов'язкова франшиза, яку виплачує орендар у разі пошкодження машини. Авто передається замовнику чистим і заправленим.

Оренда авто на годину від NarsCars

Ми пропонуємо не просто машину на годину в Дніпрі, а цілий комплекс послуг. Автопарк постійно розширяться, поповнюється новими, більш функціональними моделями. Ціни на послуги стабільні і прийнятні для більшості громадян України.

Сервіс NarsCars включає:

  • оренду автотехніки 2015 – 2018 рр. випуску;
  • страховий поліс для кожної одиниці;
  • заздалегідь обумовлену комплектацію;
  • службу клієнтської підтримки.

Вирушаючи в офіс для складання договору, захопіть з собою паспорт(внутрішній або закордонний), ідентифікаційний код, посвідчення водія. Менеджери швидко внесуть в стандартну форму контракту ваші дані і вимоги і оформлять угоду за кілька хвилин.

Є питання? Задавайте їх операторам сервісного центру, набравши контактний номер телефону. Він зазначений вгорі цієї сторінки. Ми на зв'язку і завжди готові допомогти. Звертайтеся!

Погодинна оренда авто у вашому місті