Йде обробка вашого запиту

bg

Прокат пікапів в Дніпрі

 • Клас авто Скинути

Як забронювати авто в Дніпрі ?

Ви можете орендувати автомобіль на юр. особа, для цього Вам потрібно заповнити форму та відправити нам або зателефонувати до нашого відділу по юр. особам +38 067 120 7318

У разі ДТП за участю орендованого автомобіля потрібно викликати на місце на місце ДТП поліцію, повідомити прокатну компанію.

Ви можете здійснити оплату такими способами:
- Платіжні картки Visa/Mastercard
- безготівковий розрахунок з ПДВ
- Apple Pay та Google Pay
- Оплата онлайн на сайті (буде знижка)

Водії, що видають автомобілі, завжди мають бездротові платіжні термінали.

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

Так, страховка включена у вартість.
Усі автомобілі застраховані згідно із законодавством України.
Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП – це сума застави.
Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

* Ви можете орендувати авто з "Повним Захистом" (без застави)

Автомобілі, орендовані у NarsCars, видаються з повним баком палива, і орендований автомобіль має бути повернутий з таким самим рівнем палива.

Можливе повернення автомобіля з меншим рівнем палива в баку, ніж при отриманні автомобіля, але це передбачає необхідність оплати різниці кількості палива.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Величина застави для оренди автомобіля у в Дніпрі може залежати від таких факторів, як марка та модель автомобіля.

Запорука – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Важливими умовами є наявність дійсного посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також  вік не менше 23 років. А також, при собі необхідно мати паспорт, банківську картку та ІПН (для громадян України).

Вартість послуги прокату автомобіля в Дніпрі може змінюватись в залежності від різних факторів, таких як марка та модель автомобіля, тривалість оренди, сезонність, наявність додаткових послуг та інші фактори.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Потреба в перевезенні великого вантажу досить часто виникає як у бізнесменів, так і у звичайних людей. При цьому кількість багажу не завжди вимагає наявності повноцінної вантажівки. У таких випадках вигідніше взяти пікап на прокат у Дніпрі, на платформі якого спокійно можна перевозити близько тонни товарів. Це дуже розумне рішення не тільки для приватних підприємців міста, а й для туристів, дачників, фермерів.

Переваги пікапів в оренду з NarsCars

У нас ви в будь-який момент зможете орендувати пікап у Дніпрі для своїх цілей і отримаєте міцний, надійний транспортний засіб рамної конструкції з повним приводом, потужним двигуном і п'ятимісним, досить просторим, салоном. Ми відповідально підходимо до вибору машин для автопарку компанії. На нашому майданчику є:

 • автомобілі з гідним рівнем комфорту і хорошими комерційними якостями;
 • пікапи в оренду в Дніпрі з високими позашляховими характеристиками, просторими платформами;
 • практичні транспортні засоби, які виручать у найскладнішій ситуації.

Отримати пікап трак в оренду в компанії NarsCars можна буквально за кілька хвилин і без жодних зволікань. Місцеві жителі та гості міста обирають нас тому, що ми гарантуємо кожному клієнту:

 • вигідні умови, оперативне оформлення договору;
 • можливість вибрати відповідну під конкретні завдання модель з низки сучасних, повністю справних машин;
 • доступну вартість - ціна в Дніпрі на оренду пікапа залежить від декількох чинників (час експлуатації, наявність застави та ін.);
 • повну страховку, інформаційну підтримку, додаткові послуги та обладнання;
 • своєчасну видачу в пункті прокату або подачу в зазначене місце;
 • бронювання за телефоном та онлайн.

Крім зручності, оренда пікапа в Дніпрі у нас через сайт дарує приємну знижку в 15%.

Як знайти й орендувати пікап у Дніпрі?

Перед тим, як відкрити прокат пікапів у Дніпрі, ми вивчили сильні та слабкі сторони транспортних засобів класу і відібрали найкращі з них. До уваги клієнтів пропонуються такі моделі.

 1. Volkswagen Amarok - вирізняється високою вантажною ефективністю завдяки зручній конструкції платформи. Машина стійка на бездоріжжі, має повний привід, маневрена на будь-якій місцевості.
 2. Ford Ranger - найбільш популярний пікап в оренду серед бізнесменів завдяки універсальності, високій вантажопідйомності (понад тонну) і буксирувальній здатності (близько трьох тонн). Повний привід, чудові позашляхові характеристики, економічна витрата палива.
 3. Toyota Hilux - надійний і міцний транспортний засіб, здатний вирішувати безліч різноманітних завдань. Однаково відмінно показує себе на важкопрохідній місцевості та швидкісній трасі, обладнаний просторим, комфортним салоном.

Вибирайте пікап у Дніпрі на нашому сайті або відвідайте пункт прокату, щоб побачити й оцінити машини наживо. Досвідчені співробітники завжди готові проконсультувати вас щодо моделей і допомогти з вибором оптимального варіанту.

Прокат пікапів - що потрібно для цього?

Оренда автомобіля пікап у Дніпрі можлива за наявності мінімального пакета документів. Від вас вимагається: паспорт, дійсне водійське посвідчення, ідентифікаційний код (для громадян України).

Іноземці зможуть взяти пікап в оренду в Дніпрі, надавши міжнародні водійські права та закордонний паспорт. Незалежно від громадянства, орендар має бути старшим за 23 роки і мати водійський стаж понад 2 роки.

Потрапили в цейтнот і оренда авто пікап у Дніпрі потрібна терміново? Телефонуйте, виручимо!