Оренда Ford

 

Вигідний прокат автомобілів «Форд» у Києві та регіонах

Якщо вам немислимо залишитися без автомобіля, то оренда «Форда» в компанії NarsCars допоможе бути мобільним навіть під час поїздок до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова або тоді, коли ваша машина знаходиться в ремонті.

  • Ми маємо великий автопарк. Візьміть в оренду «Форд» у Києві або будь-якому іншому великому місті, де є представництво NarsCars. Виберіть модель, яка підходить за розмірами та технічними характеристиками.
  • Всі автомобілі – нові та у відмінному технічному стані. Якщо ви замовите авто в компанії "НарсКарс", воно не підведе під час подорожі, ділової поїздки або виїзду на пікнік.
  • Оренда автомобілів сплачується подобово. Оплата здійснюється готівкою, карткою або за безготівковим розрахунком. Оформляючи оренду терміном від трьох діб і більше, можна взяти в прокаті Ford будь-якої моделі без застави.
  • Щоб отримати в оренду авто «Форд», достатньо пред'явити паспорт, ІПН та посвідчення водія.

Щоб взяти машину в оренду у Харкові або в будь-якому іншому місті України, забронюйте її на сайті або зателефонуйте за телефоном, вказаному на сайті.

При бронюванні авто ви можете замовити установку в машину додаткового обладнання: GPS-навігатора, Wi-Fi-роутера або крісла для дитини.