Йде обробка вашого запиту

Пропозиція з 16 чер по 19 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Tesla model Sабо подобний | Електромобілі
Tesla model S
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$207 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу

Як забронювати авто Tesla ?

Наш сайт пропонує онлайн-бронювання автомобілів, включаючи Tesla. Щоб орендувати автомобіль на нашому сайті, вам необхідно скористатися формою замовлення та вказати дати та місце оренди.

Вартість оренди Tesla на нашому сайті може змінюватись в залежності від багатьох факторів, таких як дата та час оренди, тривалість оренди, наявність спеціальних пропозицій тощо. Тому, щоб дізнатися про актуальну вартість оренди Tesla на сайті, рекомендуємо скористатися формою замовлення.

Наша компанія пропонує широкий асортимент моделей автомобілів Tesla для оренди. Серед них найпопулярніші моделі обов'язково будуть у нашому парку.

У нашому парку є кілька популярних та якісних моделей автомобілів Tesla. Кожна з цих моделей має свої переваги та характеристики, тому ми рекомендуємо вибирати машину, яка найкраще підходить для ваших індивідуальних потреб та уподобань.

Залежить від багатьох факторів, Tesla який вибере клієнт має багато опцій. Зазвичай вартість оренди автомобіля включає базові опції, такі як страхування автомобіля, обмеження по пробігу, податки та збори. Однак можуть бути доступні додаткові опції, такі як навігаційна система, додатковий водій, дитяче крісло і т.д.

Ми маємо низку додаткових послуг, які можуть бути надані вам при оренді будь-якої машини, включаючи Tesla. Вони можуть змінюватись в залежності від потреб клієнта та доступності на місці. Деякі з наших додаткових послуг можуть включати додаткового водія, навігаційну систему, дитяче крісло, Wi-Fi точку доступу, повний захист від викрадення, додаткову страховку та багато іншого.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318