Оренда Mazda

 

Прокат автомобілів «Мазда» у Києві та регіонах

У компанії NarsCars можна взяти автомобіль «Мазда» в оренду на строк від одного дня до місяця або більше. Це вигідний спосіб вирішити транспортну проблему, якщо вам терміново потрібне авто для ділової чи туристичної поїздки.

Замовляючи в компанії "НарсКарс" прокат Mazda для службових справ, відрядження або заміської автомобільної поїздки, ви можете:

  • забронювати автомобіль на певну дату;
  • вибрати модель, яка підходить за технічними характеристиками та комплектацією;
  • оплатити послуги готівкою, карткою або за безготівковим розрахунком;
  • замовити встановлення GPS-навігатора, Wi-Fi-роутера або крісла для перевезення дитини.

Послуги компанії «НарсКарс» доступні у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших великих містах. У всіх регіонах діють єдині тарифи та стандарти обслуговування клієнтів. Наприклад, оренда машини у Дніпрі коштує стільки ж, скільки послуги прокату Mazda у Києві. Ви навіть можете взяти автомобіль напрокат в одному місті, а повернути його в іншому. Вартість послуги вказана на сторінці "Умови прокату".

Щоб взяти автомобіль «Мазда» в оренду по Києву або іншому місті, залиште заявку онлайн або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Для укладення договору оренди авто у пункті прокату необхідно пред'явити паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія українського або міжнародного зразка.