Оренда Mitsubishi

 

Зручна та недорога оренда автомобілів «Мітсубісі»

Компанія «НарсКарс» пропонує недорогий прокат «Мітсубісі». Якщо вам потрібен комфортний легковий автомобіль або просторий позашляховик із потужним двигуном та великим кліренсом, просто візьміть машину напрокат. Для цього достатньо мати вік від 23 років і стаж водіння від двох років, пред'явити паспорт, ІПН та посвідчення водія.

Компанія «НарсКарс» – великий парк сучасних автомобілів. Усі машини – нові (2016-2021 рр. випуску). Вони регулярно та своєчасно проходять сервісне обслуговування на офіційному СТО. Візьміть в оренду Mitsubishi та не турбуйтесь про технічний стан авто. Просто насолоджуйтесь поїздкою за кермом надійного, комфортного та економічного автомобіля.

Послуги компанії «НарсКарс» доступні у багатьох великих містах: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. Тому в будь-якому регіоні України ви можете взяти напрокат автомобіль, який необхідний для щоденних поїздок по місту, виїздів на природу або подорожі.

  • Вирішили з'їздити на море? Оренда "Мітсубісі" в Одесі дозволить вам насолодитися красою чорноморського узбережжя, не вдаючись до послуг таксі або громадського транспорту.
  • Вирушаєте у відрядження? Завдяки вигідним умовам прокату «Мітсубісі» у Дніпрі ви зможете працювати та вільно пересуватися містом, не витрачаючи час на пошуки найближчої станції метро чи автобусної зупинки.
  • Чи плануєте відвідати родичів? Ви можете заздалегідь взяти в оренду «Мітсубісі» у Харкові, щоб одразу після прибуття на вокзал або в аеропорт пересісти за кермо автомобіля – жодних електричок та приміських маршруток.

Велика мережа регіональних філій компанії «НарсКарс» дозволяє тим, хто вважає за краще подорожувати за кермом, без обмежень користуватися автомобілем по всій території України. Ви можете взяти в оренду Mitsubishi у Києві, а повернути автомобіль – у пункті прокату в іншому місті. Все, що для цього потрібно – заздалегідь узгодити таку можливість із нашим менеджером.

Щоб замовити автомобіль на певну дату, забронюйте автомобіль на сайті за допомогою зручної онлайн-форми. Резервуючи авто, ви можете замовити встановлення додаткового обладнання, необхідного для поїздки: дитячого крісла, GPS-навігатора або роутера.