Оренда Toyota

 

Як взяти автомобіль "Тойота" в оренду?

У будь-якому регіональному представництві компанії «Нарс-Карс» можна взяти автомобіль Toyota напрокат для поїздок по роботі або в особистих цілях. Для цього достатньо пред'явити паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія – і можна вирушати в поїздку за кермом комфортабельного авто 2016-2021 рр. випуску.

До появи на ринку компанії "НарсКарс" прокат авто в Києві вважався дорогою послугою. Але наші тарифи на оренду "Тойот" та автомобілів інших марок перевернули уявлення про роботу прокатних контор.

  • Скористатися послугами прокату «Тойоти» або іншого авто можна за мінімальними цінами – від $24 на добу. Тариф залежить від класу авто та тривалості оренди.
  • В наявності транспортні засоби різних класів. Ви можете вибрати будь-який автомобіль - від мініатюрного міського авто до повнорозмірного позашляховика.
  • Всі автомобілі знаходяться у справному технічному стані, оснащені пакетом опцій та додатковим обладнанням. Забезпечено комфорт під час поїздок містом або міжміських подорожей.

Якщо потрібна оренда «Тойоти», залиште заявку онлайн або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Ми забронюємо вам авто на конкретні дату і час. Послуга доступна у всіх великих містах України: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та ін. Отримати та здати автомобіль можна у пунктах прокату NarsCars або за адресою, яку ви виберете самі.