Прокат легкових авто середнього класу в Харкові
 
Рейтинг 4.9/5
Рейтинг 4.9/5
Пункти прокату в Харкові
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Прокат авто середнього класу в Харкові

Самим великим і динамічним сегментом автомобілебудування є так званий «С» клас машин в який входять моделі малого (компакт, гольф) і просто середнього класу з підвищеним комфортом. Різниця між ними полягає в розмірах:

 • перші - довжина до 4.6 метра, ширина до 1.75 метра;
 • другі - довжина до 4.8, ширина до 1.8.

Транспорт цієї категорії становить основу автопарку будь-якої прокатної компанії, оскільки користується стійким попитом клієнтів. Так, прокат авто середнього класу в Харкові затребуваний серед гостей міста (туристів і бізнесменів), студентів вищих навчальних закладів, самих харків'ян, чия власна машина, наприклад, знаходиться в ремонті. Люди цінують автомобілі даної категорії за маневреність на дорогах, економічність і практичність.

Бюджетно і престижно

Скориставшись послугою оренди сіті-кара, ви за дуже демократичну вартість на добу, отримаєте солідне, велике авто, в якому будуть зручно себе почувати 4 дорослих пасажири і водій. Просторе багажне відділення дозволить розмістити покупки або все, що потрібно для заміських поїздок. Інша назва цього сегмента - «сімейний» повністю відображає призначення машин, тим більше, що можна вибрати будь-який відповідний тип кузова: універсал, седан, хетчбек і набір опцій.

Можливість в будь-який момент взяти в оренду авто середнього класу в Харкові в компанії NarsCars означає:

 • вибір транспортного засобу по марці і моделі з обширного автопарку;
 • при необхідності додатково укомплектувати автомобіль автокреслом, навігатором, відеореєстратором і т. д .;
 • не переживати про безпеку - все наші машини регулярно проходять ТО.

Словом, ці автомобілі чудово підійдуть людям, для яких важливо оптимальне поєднання зручності і ціни.

Популярні моделі

Ми підібрали один з найбільших в прокаті України автопарків транспортних засобів сімейного типу та постійно доповнюємо його новинками. Оренда авто середнього класу в Харкові можлива в будь-який день тижня 24/7. Вашій увазі пропонуються різні модифікації:

 • Volkswagen - елегантне, солідне, надійне авто для представницьких цілей;
 • Ford - просторий, економічний, з великим багажником;
 • Seat - функціональний, стильний і маневрений;
 • Mazda - компактний міський автомобіль з економічним двигуном;
 • Mini Cooper - економічний малогабаритний автомобіль, ідеальний для вузьких міських вуличок.

Ви також можете оформити замовлення на недорогий Opel, Renault, Peugeot, Nissan, Kia, Toyota, Hyundai, Chevrolet і інші марки на нашому онлайн-сервісі.

Переваги співпраці з NarsCars:

 • гнучка цінова політика - мінімальна вартість оренди 29 доларів / добу (Тойота Пріус), однак ми постійно проводимо акції, на деякі моделі діють приємні знижки;
 • прозорі та вигідні умови - кожна машина захищена страховим полісом і КАСКО, можливий варіант зниження відповідальності, оренда із заставою і без нього;
 • консьєрж-сервіс - цілодобова підтримка клієнтів в будь-яких непередбачених ситуаціях.

За вашим бажанням ми організуємо подачу транспортного засобу до офісу, вокзалу, аеропорту в зазначений час. З нами - максимум зручності і мінімум тяганини, вибирайте машину і бронюйте!