Прокат Nissan Leaf у Львові

або подобний
/ Електро / Автомат
Електромобілі
Марка: Nissan
Nissan Leaf- Narscars
Марка: Nissan
  • Тип кузова Хетчбек
  • Двигун л 109 к.с.
  • Тип трансмісії Автомат
  • Тип палива Електро
  • Витрата палива (середній) л
Вартості оренди
1-3 діб 57$ /добу
4-9 діб 53$ /добу
10-25 діб 47$ /добу
26+ діб 44$ /добу
Застава
600$
Опис

Оренда Nissan Leaf у Львові за вигідною ціною

Ніссан Ліф – один з перших електрокарів, що вступив у масове виробництво і отримав визнання не тільки в Україні, а й у всьому світі. Одна з найцікавіших і корисних функцій електрокара - це взаємодія з власником, а також дистанційне керування через додаток NissanConnect EV, розроблений спочатку спеціально для Ліфа. Ця система дозволяє перевірити заряд акумулятора перед тим, як завести автомобіль. Ще однією цікавою функцією Ніссан Ліф є картка із зарядними станціями, з можливістю показу вільних місць.

Як орендувати машину Nissan Leaf?

Для оренди електрокара вам потрібно надати оригінали документів:

  • Водійське посвідчення.
  • Паспорт.
  • ІПН.

Виберіть потрібний час і дату, місце подачі (авто можна забрати як у пункті видачі, так і замовити адресну доставку) та чекайте на свій орендований автомобіль. Оренду Ніссан Ліф наша компанія надає як із заставою, так і Повною страховкою. При оренді авто з Повною страховкою підсумкова сума за оренду збільшиться, але при цьому не потрібно залишати заставу і у разі пошкодження кузова автомобіля з орендаря знімається будь-яка відповідальність. У разі оренди із заставою підсумкова сума оренди буде меншонію, а ніж з Повною страховкою, але у разі пошкодження автомобіля, сума ремонту повністю або частково вираховуватиметься із застави.

В даний час оренда екологічних автомобілів користується великою популярністю серед жителів України, так і гостей країни. Телефонуйте, робіть попередню броню та насолоджуйтесь подорожжю з електрокаром Nissan Leaf та Narscars.

Відгуки (9)
Відео
Умови оренди

Є питання? Напишіть нам!

Скористайтеся формою зворотного зв'язку або
зателефонуйте нам по телефону +38 067 120 7318

Натискаючи кнопку "Підписатися" ви підтверджуєте згоду з нашою
Політикою конфіденційності

Альтернативи в класі Електромобілі