Прокат електромобіля у Львові
 
Скинути все
Класи авто
Трансмісія
Тип палива
Марки
Рейтинг 4.7/5
Рейтинг 4.7/5
Пункти прокату у Львові
Офис, ул. Набережно-Луговая, 29
Пн-Вс 9:00 - 18:00
Без выходных
Офис, ул. Набережно-Луговая, 29
Пн-Вс 9:00 - 18:00
Без выходных
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Комфортна та економна подорож по Львову — це реальність. Прокат електрокарів від компанії NarsCars — послуга, що набирає все більшої популярності.

Навіщо орендувати електромобіль у Львові?

Великий потік туристів і бізнесменів у будь-яку пору року викликає труднощі і дискомфорт від поїздок на муніципальному транспорті. Оренда автомобіля стає чи не єдиним зручним і вірним рішенням цієї проблеми. Якщо ви вирішили вирушити до Львова і пересуватися по місту економно і комфортно, то електромобіль — це ідеальне рішення.

Взяти в оренду машину у Львові — це зручно, вигідно і надійно, якщо ви оберете компанію NarsCars. Ми стежимо за світовими тенденціями, тому зробили доступною послугу оренди електрокара як для економ, так і для преміум-сегменту.

Основною і найбільшою перевагою електромобіля перед звичайними авто є суттєва економія ваших коштів. Крім того, приємна тиша в салоні та відсутність негативного впливу на навколишнє середовище — незаперечні плюси цього виду транспорту.

Львів з його складним ландшафтом і насиченим трафіком стає набагато зручнішим, якщо ви опиняєтеся за кермом економічного автомобіля з автоматичною трансмісією.

Як взяти електрокар напрокат у Львові?

З 2012 року оренда автомобілів стала простішою і доступнішою для кожного з компанією NarsCars. Ми зробили процес оформлення документів швидким і зручним для своїх клієнтів. Все, що вам необхідно, щоб взяти електромобіль напрокат, це мати при собі паспорт і ІПН (для громадян України), а також посвідчення водія.

Перш ніж оформити договір оренди, вам необхідно визначитися з вибором автомобіля. Кожна машина в нашому автопарку застрахована за програмами КАСКО та ОСАГО, що входить у вартість оренди, і обладнана всім необхідним для комфортної та безпечної поїздки.

Однак ви можете додати потрібні вам опції за додаткову плату:

  • GPS та Wi-Fi;
  • прокат дитячого автокрісла;
  • спеціальні умови подачі та повернення автомобіля;
  • додаткове страхування.

На всі додаткові послуги діють свої тарифи. Ціна за кожну опцію вказана в прайс-листі і єдина для кожного міста. Крім того, ви отримуєте безкоштовну цілодобову технічну підтримку у разі виникнення особливих обставин:

  • механічна несправність чи пошкодження шини;
  • нестача палива або розряджання акумулятора;
  • дорожньо-транспортна пригода;
  • вичерпна консультація з додаткових питань.

Ми постаралися врахувати всі нюанси, щоб зробити прокат автомобіля без водія комфортним і безпечним.

Оренда електромобілів за доступною ціною

Електрокари стрімко стають частиною нашого повсякденного життя, тому компанія NarsCars підготувала моделі для тих, хто обирає преміум-авто, а також для тих, хто вважає за краще орендувати машину недорого.

Сьогодні забронювати необхідний автомобіль, перебуваючи у Львові чи будь-якому іншому місті України — це просто, зручно та безпечно. Поспішайте оформити замовлення на оренду вподобаного вам авто на необхідну дату вже сьогодні.