Співпраця з Rezina.Fm

Співпраця з  Rezina.Fm

Компанія Narscars, яка є лідером ринку автопрокату в Україні, підписала контракт з популярним інтернет-магазином Rezina.Fm. Тепер на всі машини Narscars будуть встановлюватись шини та диски від даного постачальника.

Автопрокат Narscars має представництва в найбільших містах України, таких як Київ, Харків, Одеса, Львів і Дніпро. Головною перевагою компанії є доступна ціна і прекрасний технічний стан автомобілів. Автопарк складається виключно з моделей  2015 і 2016 року випуску. Серед інших переваг роботи фірми потрібно відзначити швидкий і якісний сервіс, а також можливість взяти машину без внесення величезної застави. Narscars пропонує автомобілі самих різних категорій: починаючи з моделей економ класу і закінчуючи розкішними представниками сегмента преміум. В наявності також є мінівени, мікроавтобуси і електрокари.

Rezina.Fm це успішний інтернет-магазин, який продає автомобільні шини і диски від провідних світових виробників. Зручний каталог сайту, а також широкий асортимент моделей дозволяють покупцям легко підібрати шини для будь-якого автомобіля. Для тих, хто сумнівається в своєму виборі або просто хоче отримати додаткову інформацію про товар, діє компетентна служба підтримки. Але головною перевагою роботи з цією компанією є наявність гарантії на весь товар. Rezina.Fm оберігає своїх покупців від заводських дефектів.

Тепер, коли автомобілі Narscars будуть оснащені шинами і дисками від інтернет-магазину Rezina.Fm, клієнти можуть бути спокійні. Вони точно знають, що машини, на яких вони їздять, подолають будь-які дороги (навіть вітчизняні).

Для тих клієнтів, які бажають здати свій автомобілі в оренду, існує додаткова причина працювати саме з Narscars. Ця компанія завжди допомагає своїм партнерам купувати деталі і ремонтувати машини за найвигіднішими цінами.

 
Всі новини та акції