Йде обробка вашого запиту

bg

Оренда авто для корпоративних клієнтів

Пропозиція з 20 чер по 23 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Citroen C-Elyseeабо подобний | Економ
Citroen C-Elysee
1-3 діб
$39 / добу
4-9 діб
$36 / добу
10-25 діб
$32 / добу
26+ діб
$29 / добу
Skoda Kodiaqабо подобний | Позашляховик
Skoda Kodiaq
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$74 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$57 / добу
Kia Rio X-Lineабо подобний | Середнiй
Kia Rio X-Line
1-3 діб
$46 / добу
4-9 діб
$41 / добу
10-25 діб
$38 / добу
26+ діб
$31 / добу
Peugeot Rifterабо подобний | Позашляховик
Peugeot Rifter
1-3 діб
$83 / добу
4-9 діб
$72 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Kia Sportage 2023або подобний | Позашляховик
Kia Sportage 2023
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$75 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$51 / добу
Ford Fiestaабо подобний | Економ
Ford Fiesta
1-3 діб
$42 / добу
4-9 діб
$38 / добу
10-25 діб
$33 / добу
26+ діб
$28 / добу
FAQ

Оренда корпоративних автомобілів має кілька переваг. По-перше, це ефективний спосіб управління бізнес-бюджетом, оскільки ви знаєте точні витрати на автомобіль без необхідності його придбання. По-друге, оренда дозволяє вибрати оптимальний автомобіль для потреб вашої компанії. По-третє, оренда може включати додаткові послуги, такі як обслуговування, заміна машин, страхування і навіть паливо. Крім того, оренда автомобілів може допомогти зменшити необхідність у цілій парку автомобілів, що зменшує витрати на паркування та обслуговування.

Для корпоративної оренди машини зазвичай необхідні такі документи: копія свідоцтва про реєстрацію компанії, копія статуту компанії.

Оренда авто корпоративним клієнтам має більше плюсів через спеціальні умови, що надаються компаніям. Корпоративні клієнти можуть отримати знижки на оренду, безкоштовні додаткові послуги та гнучкіші умови оренди. Крім того, корпоративним клієнтам надається спеціальний менеджер, який допомагає їм у максимальній оптимізації витрат на оренду, що суттєво економить бюджет підприємства.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Якщо бізнес вимагає розширення, значить, не обійтися без створення власного автопарку. Машини потрібні не тільки для перевезення товарів і надання послуг, а й переміщення співробітників, офіційних поїздок керівників. Однак в нинішній економічній ситуації далеко не кожна компанія може дозволити собі одноразова вкладення великих коштів у закупівлю техніки. Найкращим виходом з ситуації для юридичних осіб стане оренда транспортних засобів.

Компанія NarsCars пропонує прокат машин на найвигідніших умовах в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. У каталозі ви знайдете авто на будь-який смак за доступною ціною. Надсилайте гроші на розвиток свого підприємства, користуючись усіма перевагами корпоративного автопарку вже сьогодні.

Особливості прокату машин для корпоративних клієнтів в NarsCars

Вантажний та легковий автотранспорт – це такий же бізнес-інструмент, як і відкриття нових торгових точок або реклама товару. Оренда машин на NarsCars є цілий комплекс послуг, який допоможе вам сконцентруватися на найважливішому і оптимізувати витрати.

Наш каталог містить кольорові фотографії техніки в хорошому розмірі, докладний опис технічних характеристик і розгорнуту інформацію про тарифні ставки. Тільки у нас ви знайдете:

  1. Широкий вибір. Підбирайте транспортні засоби, виходячи з потреб підприємства і конкретних завдань. Всі машини перебувають в справному стані і готові до поїздки.
  2. Гнучкі умови. Складаємо індивідуальні контракти, грунтуючись на вимогах клієнтів, враховуємо всі прохання та побажання.
  3. Швидка обслуга. Підписуємо договір без зволікань і тривалих перевірок. Ми цінуємо ваш час, тому виконуємо всі маніпуляції в найкоротші терміни.

При довгостроковій оренді (на рік і більше) клієнт може розраховувати на пільгові ставки і особливі привілеї. Можлива закупівля машини спеціально для замовника.

Комерційні фірми можуть не турбуватися про те, що доведеться сформувати окремий підрозділ для обслуговування авто. Компанія NarsCars бере на себе планові технічні огляди та ремонтні роботи, потрібно лише надати експертам доступ до техніки по заздалегідь обумовленому графіку.

Переваги оренди авто в NarsCars для юридичних осіб

Представники малого, середнього і великого бізнесу можуть скористатися послугами нашої компанії. Використання прокатних «залізних коней» буде максимально вигідним і ефективним, оскільки замовник отримує повноцінний пакет послуг:

  • справні автомобілі 2015 – 2018 рр. випуску;
  • діючі страхові поліси на кожну одиницю техніки;
  • підміну машину на час ремонту основної;
  • додаткову комплектацію за бажанням клієнта;
  • всебічну підтримку і розгорнуті консультації на весь період прокату.

Для складання контракту необхідні документи, що підтверджують статус юридичної особи, при собі посвідчення особи і права людини, на яку буде оформлена оренда. Водієві повинно бути не менше 23 років, а стаж водіння – від 2 років.

Машини доставляються в обумовлений пункт призначення в повністю справному стані, чисті, з повним баком палива.

Чи готові проконсультувати вас по питаннях, що цікавлять прямо зараз. Звертайтеся!

Оренда авто для корпоративних клієнтів у вашому місті