Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Оренда авто для корпоративних клієнтів

 

 

Якщо бізнес вимагає розширення, значить, не обійтися без створення власного автопарку. Машини потрібні не тільки для перевезення товарів і надання послуг, а й переміщення співробітників, офіційних поїздок керівників. Однак в нинішній економічній ситуації далеко не кожна компанія може дозволити собі одноразова вкладення великих коштів у закупівлю техніки. Найкращим виходом з ситуації для юридичних осіб стане оренда транспортних засобів.

Компанія NarsCars пропонує прокат машин на найвигідніших умовах в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. У каталозі ви знайдете авто на будь-який смак за доступною ціною. Надсилайте гроші на розвиток свого підприємства, користуючись усіма перевагами корпоративного автопарку вже сьогодні.

Особливості прокату машин для корпоративних клієнтів в NarsCars

Вантажний та легковий автотранспорт – це такий же бізнес-інструмент, як і відкриття нових торгових точок або реклама товару. Оренда машин на NarsCars є цілий комплекс послуг, який допоможе вам сконцентруватися на найважливішому і оптимізувати витрати.

Наш каталог містить кольорові фотографії техніки в хорошому розмірі, докладний опис технічних характеристик і розгорнуту інформацію про тарифні ставки. Тільки у нас ви знайдете:

  1. Широкий вибір. Підбирайте транспортні засоби, виходячи з потреб підприємства і конкретних завдань. Всі машини перебувають в справному стані і готові до поїздки.
  2. Гнучкі умови. Складаємо індивідуальні контракти, грунтуючись на вимогах клієнтів, враховуємо всі прохання та побажання.
  3. Швидка обслуга. Підписуємо договір без зволікань і тривалих перевірок. Ми цінуємо ваш час, тому виконуємо всі маніпуляції в найкоротші терміни.

При довгостроковій оренді (на рік і більше) клієнт може розраховувати на пільгові ставки і особливі привілеї. Можлива закупівля машини спеціально для замовника.

Комерційні фірми можуть не турбуватися про те, що доведеться сформувати окремий підрозділ для обслуговування авто. Компанія NarsCars бере на себе планові технічні огляди та ремонтні роботи, потрібно лише надати експертам доступ до техніки по заздалегідь обумовленому графіку.

Переваги оренди авто в NarsCars для юридичних осіб

Представники малого, середнього і великого бізнесу можуть скористатися послугами нашої компанії. Використання прокатних «залізних коней» буде максимально вигідним і ефективним, оскільки замовник отримує повноцінний пакет послуг:

  • справні автомобілі 2015 – 2018 рр. випуску;
  • діючі страхові поліси на кожну одиницю техніки;
  • підміну машину на час ремонту основної;
  • додаткову комплектацію за бажанням клієнта;
  • всебічну підтримку і розгорнуті консультації на весь період прокату.

Для складання контракту необхідні документи, що підтверджують статус юридичної особи, при собі посвідчення особи і права людини, на яку буде оформлена оренда. Водієві повинно бути не менше 23 років, а стаж водіння – від 2 років.

Машини доставляються в обумовлений пункт призначення в повністю справному стані, чисті, з повним баком палива.

Чи готові проконсультувати вас по питаннях, що цікавлять прямо зараз. Звертайтеся!