Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Погодинна оренда авто

 

 

У сучасному динамічному світі автомобіль може знадобитися в будь-яку хвилину. Термінова поїздка, зустріч гостей в аеропорту, перевезення людей або речей – все це випадки, коли без транспорту не обійтися. Не відмовляйтеся від мобільності і грандіозних планів, якщо в даний момент у вас немає доступу до особистої машині. Оптимальним вирішенням проблеми стане погодинна оренда авто.

Компанія NarsCars пропонує прокат легкової і вантажної техніки в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Наш автопарк укомплектований машинами різних класів в ідеальному стані. У великому каталозі ви знайдете докладні описи моделей, кольорові фотографії в хорошому дозволі, актуальну таблицю тарифів.

Особливості прокату авто по годинах

Погодинна оренда вважається короткостроковою і на неї діють особливі ставки. Вартість послуг цілком демократична, враховуючи, що вам не потрібно турбуватися про заправку машини і витратах на амортизацію. Всі організаційні питання вирішує орендодавець, він же гарантує страхування техніки та 100% відповідність заявленим характеристикам. Наші клієнти отримують:

  1. Великий вибір. В автопарку компанії є транспортні засоби для будь-яких випадків. Менеджери завжди на зв'язку і готові допомогти у виборі авто, враховуючи ваші побажання.
  2. Гнучкі умови. Кожен контракт складається індивідуально, тому клієнти отримують найбільш вигідні ставки і бажану комплектацію машини.
  3. Просте оформлення. Ми цінуємо ваш час і розуміємо, що прокат на годину пов'язаний з терміновістю. На оформлення і підписання договору йде всього кілька хвилин, після чого автомобіль в вашому повному розпорядженні.

Видача транспортного засобу проводиться в пунктах прокату NarsCars в вашому місті з понеділка по суботу в робочий час або за вказаною клієнтом адресою за додаткову плату. Повернення здійснюється за тією ж схемою.

Всі автомобілі нашої компанії офіційно зареєстровані на території України, проходять планові технічні огляди, знаходяться в справному стані.

Переваги погодинної оренди авто в NarsCars

Орендувати авто на годину може будь-хто від 23 років зі стажем керування ТЗ від 2 років. Під час підписання договору при собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і водійське посвідчення.

Ми пропонуємо не просто техніку напрокат, а цілий комплекс послуг, який включає:

  • оренду машини на годину і більше;
  • повноцінну страховку транспортного засобу;
  • можливість підключення додаткових опцій і вибору комплектації(кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
  • прокат без застави за підвищеною ставкою(для всіх моделей, крім преміум-класу);
  • докладні консультації та технічну підтримку.

За бажанням клієнта надається GPS-навігатор, Wi-Fi-роутер, дитяче крісло, відеореєстратор, планшет з картами, екшен-камера GoPro.

Більш детальну інформацію можна отримати, заповнивши невелику електронну форму або набравши контактний номер телефону. Звертайтеся, ми раді допомогти!