Прокат авто бізнес класу в Одесі
 
Пункти прокату в Одесі
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Часто для ділової поїздки або важливої зустрічі може знадобитися машина бізнес-класу. З компанією NarsCars є можливість взяти в оренду такий автомобіль на будь-який термін.

Для чого орендувати авто бізнес-класу в Одесі?

Одеса - місто, багатий не тільки історією і пам'ятками культури, а й бізнес-центрами, а також престижними нічними клубами. Якщо вам необхідно приїхати на зустріч з діловими партнерами або організувати трансфер віп-гостей на вашу вечірку, то оренда автомобіля бізнес-класу - це саме та послуга, яка дозволить здійснити це завдання.

Крім того, машина бізнес-сегмента може знадобитися, якщо вам потрібно:

  • Організувати зустріч важливих гостей.
  • Постати у вигідному світлі перед партнерами або конкурентами.
  • Забезпечити комфортну поїздку бізнес-партнерам.
  • Організувати урочистий кортеж.
  • Комфортно і безпечно пересуватися по місту.

Авто такого класу - це підвищений рівень комфорту та безпеки, що обумовлює значну ціну на автомобілі бізнес-категорії. Якщо ж вам така машина потрібна в одиничних випадках, то розумніше взяти її напрокат в компанії NarsCars.

Як оформити прокат автомобіля в компанії NarsCars?

Зручна процедура подачі заявки на оформлення прокату не доставить особливих труднощів і не займе багато часу. Ви можете залишити заявку одним з трьох способів:

  • Заповнити заявку в офісі.
  • Зв'язатися з менеджером компанії по телефону.
  • Заповнити онлайн-форму на сайті.

Якість послуг, що надаються не залежить від способу оформлення замовлення і завжди залишається на висоті. Щоб процес підписання договору був швидким і зручним, необхідний мінімальний комплект документів:

  • Паспорт та ІПН (тільки для громадян України.
  • Водійське посвідчення.

Крім того, ви повинні бути не молодше 23 років і мати стаж водіння не менше 2 років. Після підписання договору ви отримуєте в користування автомобіль і доступ до цілодобової технічної підтримки.

Автопарк компанії NarsCars складається з нових, доглянутих і технічно справних автомобілів бізнес-класу. Ми приготували для вимогливих клієнтів машини від провідних світових брендів: Honda, Volkswagen, Toyota, Skoda. У вас також є можливість вибрати автомобіль з конкретним видом палива, а також з автоматичною коробкою передач або на механіці.

Послуги оренди автомобілів від NarsCars

Кожен автомобіль нашої компанії застрахований за системою КАСКО і ОСАГО, за бажанням ви можете оформити додаткове страхування за окрему плату. Якщо серед ваших пасажирів є маленька дитина, то додаткова послуга «Оренда дитячого автокрісла» буде до речі. Також ми пропонуємо спеціальні умови подачі і повернення автомобіля. Наприклад, якщо ви не можете повернути машину в робочі години, наш менеджер дочекається вас у зручний час. Кожна додаткова опція оплачується окремо, ціни вказані в прайс-листі.

Зручна послуга раннього бронювання дозволяє не упустити вподобаний автомобіль. Забронювати авто бізнес-класу в Одесі на зручну дату можна вже зараз!