Прокат авто економ класу в Одесі
 
Пункти прокату в Одесі
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Часто для ділової поїздки або важливої зустрічі може знадобитися машина бізнес-класу. З компанією NarsCars є можливість взяти в оренду такий автомобіль на будь-який термін.

Для чого орендувати авто бізнес-класу в Одесі?

Одеса - місто, багатий не тільки історією і пам'ятками культури, а й бізнес-центрами, а також престижними нічними клубами. Якщо вам необхідно приїхати на зустріч з діловими партнерами або організувати трансфер віп-гостей на вашу вечірку, то оренда автомобіля бізнес-класу - це саме та послуга, яка дозволить здійснити це завдання.

Крім того, машина бізнес-сегмента може знадобитися, якщо вам потрібно:

 • Організувати зустріч важливих гостей.
 • Постати у вигідному світлі перед партнерами або конкурентами.
 • Забезпечити комфортну поїздку бізнес-партнерам.
 • Організувати урочистий кортеж.
 • Комфортно і безпечно пересуватися по місту.

Авто такого класу - це підвищений рівень комфорту та безпеки, що обумовлює значну ціну на автомобілі бізнес-категорії. Якщо ж вам така машина потрібна в одиничних випадках, то розумніше взяти її напрокат в компанії NarsCars.

Взяти в оренду машину економ-класу - вигідне і практичне рішення для комфортної подорожі або ділової поїздки.

Де орендувати машину економ класу в Одесі?

Одеса - великий туристичний центр, портове місто і ідеальне місце для бізнес-зустрічей і конференцій. Тому на брак туристів тут не скаржаться в будь-який час року. Приїхали ви сюди з питань бізнесу або просто відпочити, вам може знадобитися автомобіль в оренду. Це зручно для комфортного і незалежного пересування по місту, а також в тому випадку, якщо необхідно відправитися за його межі.

Автомобілі економ-класу - це практичний і недорогий спосіб забезпечити зручне і безпечне пересування по місту. Чи не переплачуючи за статусний автомобіль, ви отримуєте машину в ідеальному технічному та естетичному стані, відповідну вашим вимогам.

Компанія NarsCars - лідер на ринку оренди автомобілів, а тому автопарк економ-класу вас приємно здивує своєю різноманітністю. Перебуваючи в Одесі, ви можете взяти в оренду автомобіль з механічною або автоматичною трансмісією, а також вибрати машину з вигляду палива: бензин або дизель. Крім того, лінійка моделей недорогих автомобілів напрокат постійно оновлюється і розширюється, щоб не обмежувати у виборі наших клієнтів.

Якщо ви вирішили подорожувати або відправитися в ділову поїздку по Одесі і регіону без водія, при цьому розраховуєте заощадити кошти, то компанія NarsCars допоможе вибрати відповідний автомобіль.

NarsCars - оренда машин з приємними бонусами

Щоб зробити вашу поїздку комфортніше навіть в машинах економічного сегмента, ми пропонуємо кілька важливих опцій для забезпечення вашої зручності та безпеки:

 • можливість оренди дитячого автокрісла;
 • прокат GPS-навігатора на весь період оренди;
 • додатково страхування за вашим бажанням;
 • цілодобова технічна підтримка;
 • послуга «Дозапрака паливом»;
 • оренда автомобіля в один кінець;
 • подача авто за адресою і за часом;
 • оренда машини в неробочий час;
 • оренда авто у аеропорту.

Всі ці опції ви можете включити в договір за власним бажанням. Вартість кожної з них відображена в прайс-листі на наші послуги.

Такий великий набір додаткових послуг допоможе розібратися, що ще необхідно вам для зручної та безпечної поїздки.

Автомобіль напрокат: швидко, зручно, доступно

Якщо ви вирішили відправитися в подорож без водія, то правильним рішенням буде взяти машину економ-класу напрокат. Компанія NarsCars - це не тільки величезний, постійно оновлюваємий автопарк, але і швидке оформлення, а також турбота про вашу безпеку.

Для того щоб орендувати автомобіль, вам знадобиться паспорт, права та ІПН (для громадян України), а також необхідна сума грошей. Не забувайте, що чим довше термін оренди, тим менше ваш добовий платіж.

Забронюйте потрібне вам авто в Одесі вже зараз, поки вас не випередили. Ми пропонуємо тільки кращі автомобілі за дуже привабливою ціною!