Йде обробка вашого запиту

Прокат Suzuki S-Cross в Хмельницькому

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
4.0
Автомат
Бензин / 6.3 л.
1.4 л 120 к.с.
Автомат
Бензин / 6.3 л.
1.4 л 120 к.с.

Додаткові функції

Відгуки клієнтів

Mike

Я решил попробовать аренду автомобиля и выбрал Suzuki S-cross в прокатной компании NarsCars. К сожалению, мой опыт не был таким положительным, как я ожидал.

С самим автомобилем не было серьезных проблем, но я заметил некоторые недостатки. Во-первых, автомобиль был не очень чистым по приезду. Были следы грязи как снаружи, так и внутри. Хотя это не повлияло на функциональность автомобиля, это создало неприятные ощущения.

Кроме того, я был немного разочарован обслуживанием клиентов. Сотрудники компании NarsCars не были особенно дружелюбными и не предоставили достаточно информации о прокатных условиях. Я чувствовал себя немного запутанным и неуверенным во время получения и возврата автомобиля.

В целом, аренда Suzuki S-cross в прокатной компании NarsCars оставила у меня смешанные впечатления. Хотя сам автомобиль был приемлемым, некоторые недостатки в чистоте и обслуживании клиентов снизили удовлетворение от опыта аренды.

Roman

Я орендував Suzuki S-cross у прокатній компанії NarsCars на вихідні, і враження були чудовими. Автомобіль був чистим та добре підтримувався. Внутрішній простір був комфортним та просторим, що робило поїздку приємною для всіх пасажирів. Багажник також був досить містким, щоб умістити наші сумки та інші речі.

Стиль водіння автомобіля був гладким та впевненим. Suzuki S-cross був легким у керуванні, а також економічним у витраті палива, що виявилося великим плюсом для нашої поїздки на далекі відстані.

Крім того, обслуговування клієнтів у прокатній компанії NarsCars було чудовим. Співробітники були доброзичливими та професійними, пояснили всі деталі оренди та відповіли на всі наші запитання. Процес отримання та повернення автомобіля був швидким та ефективним.

Я залишився повністю задоволеним своїм досвідом оренди Suzuki S-cross у прокатній компанії NarsCars, та рекомендую її всім, хто шукає надійного та комфортного автомобіля для оренди.

Як забронювати Suzuki S-Cross в Хмельницькому ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Suzuki S-Cross, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318
Suzuki Vitaraабо подобний | Позашляховик
Suzuki Vitara
1-3 діб
$50 / добу
4-9 діб
$46 / добу
10-25 діб
$42 / добу
26+ діб
$40 / добу
Toyota RAV 4або подобний | Позашляховик
Toyota RAV 4
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$58 / добу
26+ діб
$52 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Volkswagen T-Rocабо подобний | Позашляховик
Volkswagen T-Roc
1-3 діб
$70 / добу
4-9 діб
$61 / добу
10-25 діб
$56 / добу
26+ діб
$50 / добу
Ford Kugaабо подобний | Позашляховик
Ford Kuga
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$75 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$51 / добу
Kia Sportageабо подобний | Позашляховик
Kia Sportage
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$44 / добу
Mazda CX-5 4х4або подобний | Позашляховик
Mazda CX-5 4х4
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Volkswagen Tiguanабо подобний | Позашляховик
Volkswagen Tiguan
1-3 діб
$98 / добу
4-9 діб
$90 / добу
10-25 діб
$81 / добу
26+ діб
$63 / добу