Йде обробка вашого запиту

Прокат Honda Accord у Кременчуці

Honda Accordабо подобний | Бізнес
5.0
Автомат
Бензин / 8 л.
2.4 л 180 к.с.
Автомат
Бензин / 8 л.
2.4 л 180 к.с.

Додаткові функції

Відгуки клієнтів

Александр

Очень хорошая компания!!! Сервис на высшем уровне!

Максим

Всем привет. Брал машину на один день по своим нуждам, и был приятно удивлен. Оформление, выдача, все на высшем уровне. Уже заказал еще раз. Так как советовать и пользоваться данной услугой буду только в этой компании. Спасибо!!!

Олег

У меня у самого Хонда Аккорд, машина очень хорошая и я к ней привык. Собирались с супругой поехать в маленькое путешествие по Украине, и как на зло, сломалась машина. Пока моя была в ремонте, решил арендовать точно такую же. Очень обрадовался, когда увидел ее в прокате. Цена была более, чем адекватная. Сам автомобиль оправдал все мои ожидания, конечно же. Тем более было заметно, что он новенький. В салоне приятный запах, набитые сидения, по дорогам едет плавно, без лишнего шума. В общем, провели весь отпуск в дороге с полным комфортом. Рекомендую.

Евгений Карменков

Этот автомобиль брал на прокат, когда приезжали инвесторы в мою компанию. Лишнего авто не нашлось, поэтому пришлось брать в аренду. Эта машина бизнес- класса, выглядит представительно. Характеристики достаточно мощные, а самое главное комфортный, удобный салон. Брал авто в аренду на 5 суток под залог, цена вполне приемлемая. Остался доволен, иногда такая услуга просто необходима.

Як забронювати Honda Accord у Кременчуці ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Honda Accord, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318
Toyota Camry 70або подобний | Бізнес
Toyota Camry 70
1-3 діб
$73 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$51 / добу