Йде обробка вашого запиту

#Доповнення - це корисно при оренді автомобіля
Оренда автомобіля з послугою "Дозаправка паливом"

Оренда автомобіля з послугою "Дозаправка паливом"

Ви поспішаєте? Додаткова послуга – дозаправка авто паливом!

За умовами договору оренди ви повинні повернути автомобіль з повним баком. Ми надаємо заправлене авто, на якому ви можете відразу відправлятися в дорогу, не витрачаючи часу на пошук найближчої заправки, і хочемо отримати назад машину з таким же рівнем палива. Так як в цей момент її може очікувати наступний клієнт.

Але що робити, якщо у вас дедлайн: літак вже на злітній смузі, засідання ради директорів починається через 5 хвилин, стартує важливий тренінг або просто друзі зачекалися в ресторані? Скористайтеся додатковою послугою Narscars «Дозаправка авто паливом». Більше ніяких труднощів і незручних ситуацій!

Ми врахували всі нюанси і побажання клієнтів:

  • надаємо послугу «Дозаправка авто паливом» в будь-який час доби і день тижня, навіть у вихідні і свята;
  • заправляємо авто на ту кількість палива, якого не вистачає до повного бака, тому ви не переплачуєте ні копійки зверху;
  • за кожен 1 л бензину виставляємо фіксовану ціну відповідно до прайс-листа на додаткові послуги.

Скористатися цією послугою в рівній мірі можуть фізичні та юридичні особи. У другому випадку, якщо ви не знаєте, як ставити на баланс спочатку заправлений бак, фіксувати його в актах і звітах – запитайте у нас. Фахівці гарячої лінії Narscars підкажуть кілька варіантів вирішення непростого бухгалтерського завдання і навіть допоможуть мінімізувати податки.

Щоб скористатися послугою «Дозаправка авто паливом», внесіть необхідну суму готівкою або безготівковими коштами під час повернення орендованого автомобіля. Якщо виникли питання, задавайте в чаті онлайн або фахівцям гарячої лінії. При необхідності ми готові передзвонити вам вже через 30 секунд.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318