Йде обробка вашого запиту

Прокат Audi TT Cabrio в Києві

Audi TT Cabrioабо подобний | Кабріолет
5.0
Механіка
Бензин / 15 л.
2.0 л 188 к.с.
Механіка
Бензин / 15 л.
2.0 л 188 к.с.

Відгуки клієнтів

Дмитрий

Автомобиль оправдал ожидания на все 100 - динамичный, хорошо управляемый, привлекает взгляды прохожих. Отличный вариант для летних поездок. Огромным плюсом считаю то, что машина на механике. Можно почувствовать себя пилотом:)

Як забронювати Audi TT Cabrio в Києві ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Audi TT Cabrio, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318
Ford Mustang Cabrioабо подобний | Кабріолет
Ford Mustang Cabrio
1-3 діб
$250 / добу
4-9 діб
$220 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$160 / добу

Оренда авто Audi TT Cabrio в Києві

Плавні, округлі форми купе-кабріолета відразу виділяють його в щільному потоці машин. Його призначення - підкорювати міські дороги і заміські магістралі, підкреслюючи статус водія. При цьому німецькі конструктори подбали про те, щоб автомобіль чітко слухався керма, зберігав траєкторію руху, швидко розганявся і впевнено йшов на обгін. Така машина на прокат в Києві подарує незабутні емоції як водієві, так і пасажиру.

Вражає ергономічність невеликий кабіни: не дивлячись на по-спортивному низьку посадку, на водійському місці буде зручно людям самої різної комплекції. Потужний двигун на 188 к. с. дає можливість відчути динамічність прямо зі старту. Хочете особисто перевірити всі заявлені якості машини? Звертайтеся в Нарс Карс.

Оренда авто в Києві без водія

Лідер українського ринку прокату автомобілів компанія Narscars запрошує скористатися моментом і самостійно протестувати цей кабріолет. Для цього потрібно дуже мало:

  • невеликий пакет документів - водійське посвідчення, паспорт, код (для жителів України);
  • стаж водіння більше 2 років;
  • вік клієнта 23 роки і старше.

Заповнюйте заявку на сайті компанії, вибирайте форму оплати і забирайте купе після оформлення в пункті видачі або зручному місці.