Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Оренда авто з водієм у Львові

Сучасна людина не може сидіти на одному місці. І робота, і побутові справи, і відпочинок змушують нас постійно переміщатися. Щоб постійно знаходитися в русі і встигнути реалізувати всі плани на день, пропонуємо вам взяти в прокат авто з водієм у Львові. Дана послуга економить масу часу і ресурсів, дозволяє зберігати максимальну мобільність і не турбуватися про дрібниці, на зразок заправки машини. Оренда автотранспорту затребувана серед юридичних і фізичних осіб завдяки можливості підбору машини для кожного конкретного випадку.

На сайті компанії NarsCars ви знайдете каталог вантажного і легкового автотранспорту. Будь-яку з представлених моделей можна орендувати сьогодні, заповнивши просту електронну форму. Термін прокату – від однієї години до декількох місяців.

Особливості та вигоди прокату машини

Оренда авто з водієм у Львові – це демократична послуга, доступна кожному. Якщо у вас немає водійських прав або ви з якихось причин не хочете сідати за кермо машини, прокатний транспорт з досвідченим водієм – це те що вам треба. До переваг оренди автотранспорту відносяться:

  • Економічність. Клієнт NarsCars не витрачає час на виснажливі поїздки в громадському транспорті та очікування таксі, тому що машина подається на першу вимогу. Крім того, не потрібно витрачати кошти на ремонт автомобіля, його амортизацію, місце для нічної стоянки.
  • Зручність. Авто завжди під рукою, маршрут складається з урахуванням побажання орендаря і може бути скоректований в будь-який момент.
  • Універсальність. У прокаті є техніка для транспортування вантажів і особистих речей, машини для повсякденного використання і офіційних заходів.

Особливу увагу на прокатні авто з водієм у Львові слід звернути представникам бізнес організацій. Орендувавши транспортні засоби на NarsCars, ви позбудетеся від необхідності формувати власний автопарк і штат працівників.

Не варто ігнорувати оренду машин і гостям міста. У самому Львові і його околицях є маса мальовничих місць та історичних пам'яток. Відвідати їх за індивідуальним графіком з максимальним комфортом можна, тільки якщо ви будете переміщатися на сучасному авто. Шофери NarsCars відмінно орієнтуються на місцевості і знають найкоротші шляхи.

Прокат автомобілів у Львові в NarsCars

Ми постаралися зробити сервіс оренди машин з водієм у Львові простим і прозорим. Вибравши авто в каталозі, відправте онлайн-заявку, зв'яжіться з менеджером за контактним номером телефону або приїжджайте в офіс компанії за адресою вул. Любінська, 196.

Для оформлення договору будуть потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код. Папери складаються відповідно до норм законодавства України. Всі процедури здійснюються максимально оперативно.

Клієнтам нашої компанії доступні:

  • автомобілі різних класів(від економ до VIP);
  • додаткові девайси, такі як дитяче автокрісло, Wi-Fi-роутер, GPS-навігатор, екшн-камера GoPro, якими укомплектовується машина на вимогу орендаря;
  • готівковий і безготівковий розрахунок;
  • послуга «Безлімітний пробіг».

Машина з водієм у Львові & ndash; це швидкі переміщення по місту, зручність, комфорт і європейський рівень обслуговування. Непогане поєднання, погодьтеся!

За детальними консультаціями звертайтеся до менеджера. Ми на зв'язку!