Йде обробка вашого запиту

Прокат Nissan Leaf у Львові

Nissan Leafабо подобний | Електромобілі
4.8
Автомат
Електро / л.
л 109 к.с.
Автомат
Електро / л.
л 109 к.с.

Додаткові функції

Відгуки клієнтів

Максим

Прикольный электрический автомобиль. Очень непривычно было ехать и не слышать рева мотора. Для города вообще суперский вариант, а вот для загородных поездок не очень, так как одного заряда хватает примерно на 150 км.

Сергей Михайлович

Долго хотел покататься на электрокаре, долго выбирал прокатчика. Остановился на NarsCars и очень этому рад. Получил отличный сервис и хороший автомобиль. Все в исправном состоянии, был чист и заряжен. Но хвалебных од в сторону электрики не оставлю. Лично мое мнение о пользовании автомобилем. Во всем остальном - однозначно рекомендую компанию.

Дима

Не дивлячись що мені 21 рік і в мене не великий стаж водіння мені дали в оренду електро кар це дуже економічний автомобіль для великого міста та гарний комфорт Навіть сам собі його придбав

Марина

Отличный автомобиль для передвижения по городу,очень экономично. И цена приятно удивила;)

Як забронювати Nissan Leaf у Львові ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Nissan Leaf, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318
Tesla model Sабо подобний | Електромобілі
Tesla model S
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$207 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу

Оренда Nissan Leaf у Львові за вигідною ціною

Ніссан Ліф – один з перших електрокарів, що вступив у масове виробництво і отримав визнання не тільки в Україні, а й у всьому світі. Одна з найцікавіших і корисних функцій електрокара - це взаємодія з власником, а також дистанційне керування через додаток NissanConnect EV, розроблений спочатку спеціально для Ліфа. Ця система дозволяє перевірити заряд акумулятора перед тим, як завести автомобіль. Ще однією цікавою функцією Ніссан Ліф є картка із зарядними станціями, з можливістю показу вільних місць.

Як орендувати машину Nissan Leaf?

Для оренди електрокара вам потрібно надати оригінали документів:

  • Водійське посвідчення.
  • Паспорт.
  • ІПН.

Виберіть потрібний час і дату, місце подачі (авто можна забрати як у пункті видачі, так і замовити адресну доставку) та чекайте на свій орендований автомобіль. Оренду Ніссан Ліф наша компанія надає як із заставою, так і Повною страховкою. При оренді авто з Повною страховкою підсумкова сума за оренду збільшиться, але при цьому не потрібно залишати заставу і у разі пошкодження кузова автомобіля з орендаря знімається будь-яка відповідальність. У разі оренди із заставою підсумкова сума оренди буде меншонію, а ніж з Повною страховкою, але у разі пошкодження автомобіля, сума ремонту повністю або частково вираховуватиметься із застави.

В даний час оренда екологічних автомобілів користується великою популярністю серед жителів України, так і гостей країни. Телефонуйте, робіть попередню броню та насолоджуйтесь подорожжю з електрокаром Nissan Leaf та Narscars.