Йде обробка вашого запиту

stop the war in Ukraine stop the war in Ukraine
bg

Погодинна оренда авто в Києві

Ми там, де завжди потрібні

Пропозиція з 3 бер по 6 бер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$68 / добу
4-9 діб
$60 / добу
10-25 діб
$55 / добу
26+ діб
$49 / добу
Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$55 / добу
4-9 діб
$47 / добу
10-25 діб
$43 / добу
26+ діб
$37 / добу
Kia Sportage 2023або подобний | Позашляховик
Kia Sportage 2023
1-3 діб
$76 / добу
4-9 діб
$68 / добу
10-25 діб
$58 / добу
26+ діб
$46 / добу
Mercedes Vito Tourerабо подобний | Мінівен
Mercedes Vito Tourer
1-3 діб
$170 / добу
4-9 діб
$145 / добу
10-25 діб
$125 / добу
26+ діб
$100 / добу
Mercedes Vianoабо подобний | Мінівен
Mercedes Viano
1-3 діб
$170 / добу
4-9 діб
$129 / добу
10-25 діб
$125 / добу
26+ діб
$100 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
Audi TT Cabrioабо подобний | Кабріолет
Audi TT Cabrio
1-3 діб
$150 / добу
4-9 діб
$130 / добу
10-25 діб
$110 / добу
26+ діб
$90 / добу
Ford Mustang Cabrioабо подобний | Кабріолет
Ford Mustang Cabrio
1-3 діб
$250 / добу
4-9 діб
$220 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$160 / добу
FAQ

У багатьох випадках, якщо вам потрібна машина більш ніж на 3-4 години, вигідніше орендувати машину на добу. Зазвичай середня вартість оренди вище, ніж добової. Крім того, при оренді на добу ви отримуєте більше свободи, і можете використовувати машину в будь-який час, не турбуючись про повернення її вчасно. Важливо також зважати на вартість додаткових послуг, таких як страхування та додаткове обладнання, які можуть змінити оптимальний вибір оренди машини.

Денна оренда автомобіля часто вигідніша за погодинну оренду, тому що по-перше, одноразові витрати на страхування та паливо можуть бути вищими для погодинної оренди, а по-друге, чим довше ви орендуєте автомобіль, тим нижча вартість оренди на кожен день. Крім того, при денній оренді автомобіль у вашому розпорядженні на цілий день, що може бути зручнішим та економічнішим, ніж кілька коротких оренд по годинниках.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Уявімо ситуацію: вам терміново потрібен автомобіль на невеликий проміжок часу, але власна машина недоступна. Або ви хочете зустріти ділового партнера, родича, близького друга з аеропорту на якійсь певній моделі транспортного засобу. Що робити в кожному з цих випадків? Оптимальним вирішенням проблеми стане погодинна оренда авто в Києві. Це відносно нова послуга, яка підкуповує своєю простотою і зручністю.

Компанія NarsCars спеціалізується на оренді транспортних засобів для індивідуальних клієнтів і юридичних осіб. Пропонуємо легкові і вантажні машини напрокат за найвигіднішими тарифами. У каталозі на сайті ви знайдете моделі економ- і бізнес-класу від провідних світових концернів. Кожна позиція супроводжується детальним описом характеристик, кольоровими фотографіями і зазначенням цін. Заявки приймаються в режимі онлайн і по телефону.

Переваги прокату автомобіля на годину

Орендуючи машину на короткий термін, ви отримуєте можливість швидко і з максимальним комфортом вирішити нагальні питання. Безумовно, для переміщень по місту можна використовувати автобуси, метро або таксі, але всі ми знаємо, що громадський транспорт – це не найшвидший і зручний спосіб дістатися з пункту А в пункт Б.

До інших переваг прокату машини на годину в Києві можна віднести:

  • Широкий вибір моделей. Наш автопарк укомплектований сучасними моделями від провідних виробників. Машини підійдуть для урочистого заходу, ділової зустрічі, невеликого подорожі за місто.
  • Можливість додаткової комплектації. За окрему плату клієнт отримує GPS-навігатор, Wi-Fi-роутер, дитяче крісло, відеореєстратор, планшет з картами, екшн-камеру GoPro.
  • Гнучкі умови. Угода оформляється з урахуванням індивідуальних вимог замовника і його побажань. Графік використання авто прописується детально, щоб клієнт не переплачував за той час, поки машина йому не потрібна.

Вся техніка, яку здає в оренду NarsCars, офіційно зареєстрована на території України, проходить регулярні технічні огляди. У вартість прокату включена обов'язкова франшиза, тобто наперед визначена сума, яку клієнт компенсує в разі пошкодження техніки. Вона значно менше витрат на самий мінімальний ремонт. Крім того, техніка і водій захищені страховим полісом системи КАСКО.

Погодинна оренда авто звільнить вас від багатьох клопоту і турбот і дозволить зберігати мобільність в будь-якій ситуації.

Комплекс послуг прокату авто від NarsCars

Ми регулярно поповнюємо автопарк новинками, щоб пропонувати вам стильну і функціональну техніку. Орендар отримує справну машину з чистим кузовом і салоном, повним баком палива. Постійно впроваджуємо нові опції і розвиваємо існуючі послуги, щоб підвищувати рівень обслуговування.

Оренда авто по годинах в Києві від NarsCars – це:

  • транспортні засоби не старше 2015 року випуску;
  • діюча страховка;
  • обрана комплектація техніки;
  • можливість прокату без застави(не діє для автомобілів преміум-класу);
  • всебічна клієнтська підтримка.

Для складання договору клієнт повинен мати при собі паспорт(національний або закордонний), ідентифікаційний код, посвідчення водія. Оформлення контракту відбувається без зволікань і складних бюрократичних процедур.

За більш детальною інформацією звертайтесь до нашої довідкову службу. Контактний номер телефону зазначений у верхній частині сторінки. Чекаємо на ваш дзвінок!

Погодинна оренда авто у вашому місті