Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Погодинна оренда авто в Києві

Уявімо ситуацію: вам терміново потрібен автомобіль на невеликий проміжок часу, але власна машина недоступна. Або ви хочете зустріти ділового партнера, родича, близького друга з аеропорту на якійсь певній моделі транспортного засобу. Що робити в кожному з цих випадків? Оптимальним вирішенням проблеми стане погодинна оренда авто в Києві. Це відносно нова послуга, яка підкуповує своєю простотою і зручністю.

Компанія NarsCars спеціалізується на оренді транспортних засобів для індивідуальних клієнтів і юридичних осіб. Пропонуємо легкові і вантажні машини напрокат за найвигіднішими тарифами. У каталозі на сайті ви знайдете моделі економ- і бізнес-класу від провідних світових концернів. Кожна позиція супроводжується детальним описом характеристик, кольоровими фотографіями і зазначенням цін. Заявки приймаються в режимі онлайн і по телефону.

Переваги прокату автомобіля на годину

Орендуючи машину на короткий термін, ви отримуєте можливість швидко і з максимальним комфортом вирішити нагальні питання. Безумовно, для переміщень по місту можна використовувати автобуси, метро або таксі, але всі ми знаємо, що громадський транспорт – це не найшвидший і зручний спосіб дістатися з пункту А в пункт Б.

До інших переваг прокату машини на годину в Києві можна віднести:

  • Широкий вибір моделей. Наш автопарк укомплектований сучасними моделями від провідних виробників. Машини підійдуть для урочистого заходу, ділової зустрічі, невеликого подорожі за місто.
  • Можливість додаткової комплектації. За окрему плату клієнт отримує GPS-навігатор, Wi-Fi-роутер, дитяче крісло, відеореєстратор, планшет з картами, екшн-камеру GoPro.
  • Гнучкі умови. Угода оформляється з урахуванням індивідуальних вимог замовника і його побажань. Графік використання авто прописується детально, щоб клієнт не переплачував за той час, поки машина йому не потрібна.

Вся техніка, яку здає в оренду NarsCars, офіційно зареєстрована на території України, проходить регулярні технічні огляди. У вартість прокату включена обов'язкова франшиза, тобто наперед визначена сума, яку клієнт компенсує в разі пошкодження техніки. Вона значно менше витрат на самий мінімальний ремонт. Крім того, техніка і водій захищені страховим полісом системи КАСКО.

Погодинна оренда авто звільнить вас від багатьох клопоту і турбот і дозволить зберігати мобільність в будь-якій ситуації.

Комплекс послуг прокату авто від NarsCars

Ми регулярно поповнюємо автопарк новинками, щоб пропонувати вам стильну і функціональну техніку. Орендар отримує справну машину з чистим кузовом і салоном, повним баком палива. Постійно впроваджуємо нові опції і розвиваємо існуючі послуги, щоб підвищувати рівень обслуговування.

Оренда авто по годинах в Києві від NarsCars – це:

  • транспортні засоби не старше 2015 року випуску;
  • діюча страховка;
  • обрана комплектація техніки;
  • можливість прокату без застави(не діє для автомобілів преміум-класу);
  • всебічна клієнтська підтримка.

Для складання договору клієнт повинен мати при собі паспорт(національний або закордонний), ідентифікаційний код, посвідчення водія. Оформлення контракту відбувається без зволікань і складних бюрократичних процедур.

За більш детальною інформацією звертайтесь до нашої довідкову службу. Контактний номер телефону зазначений у верхній частині сторінки. Чекаємо на ваш дзвінок!