Оренда автомобіля «Сітроен»: на день, тиждень, місяць

Серед послуг, які надає компанія «НарсКарс», чи не найбільшою популярністю користується оренда «Сітроен». Стильні та елегантні французькі автомобілі незмінно викликають інтерес у клієнтів, тому що в них поєднуються сучасний дизайн та відмінні технічні характеристики. Взявши напрокат Citroen, ви зможете насолоджуватися поїздкою завдяки комфортному салону та гарній комплектації та заощадите на паливі, тому що автомобілі цієї марки оснащуються економічними двигунами.

У компанії «НарсКарс» можна взяти в оренду «Сітроєн» на будь-який термін.

  • Сім'янину, який бажає з'їздити разом із рідними на природу чи до бабусі, вигідно взяти машину напрокат на добу. Це недорого та однозначно зручніше, ніж таксі чи громадський транспорт.
  • Любителю подорожей під час відпустки прокат автомобіля Citroen на тиждень чи два допоможе вільно подорожувати Україною: до моря, у гори, куди завгодно.
  • Підприємства та організації, які бажають тимчасово поповнити автопарк якісною машиною, необхідною для ділових цілей, орендують автомобілі на місяць або більше. Тарифна політика компанії "НарсКарс" передбачає спеціальні ціни для клієнтів, які беруть машини напрокат на тривалий термін.

Пункти прокату NarsCars є у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. Забронювати автомобіль на певну дату можна за допомогою Інтернету або за телефонами, вказаними на сайті.