Оренда Honda

 

Прокат автомобілів "Хонда" в Україні за доступними цінами

Завдяки компанії «НарсКарс» прокат авто у Харкові, Києві та інших регіонах України став простою та недорогою послугою. Цінителі якісних та надійних автомобілів можуть взяти в оренду «Хонду» будь-якої моделі та без обмежень користуватися транспортним засобом на всій території країни.

  • В автопарку компанії – великий вибір машин: від міських авто до повнопривідних позашляховиків та респектабельних седанів преміум-класу.
  • Вартість користування автомобілем залежить від терміну оренди Honda. Чим довше користуєтеся машиною, тим дешевші наші послуги.
  • Щоб взяти авто напрокат, потрібні лише права водія, паспорт та ідентифікаційний код.

Офіси компанії NarsCars працюють у всіх великих містах: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших обласних центрах. Наші клієнти не обмежені у пересуваннях. Наприклад, ви можете взяти в прокаті «Хонду» у Києві, а повернути авто в представництво «НарсКарс» у будь-якому регіоні, попередньо погодивши це з нашими менеджерами. Вам навіть не обов'язково приїжджати для отримання машини до офісу. У замовлений час ми доставимо її в аеропорт, на вокзал або за іншою адресою.

Щоб взяти автомобіль Honda напрокат в компанії НарсКарс, забронюйте його онлайн або зателефонуйте за телефоном.