Оренда Hyundai

 

Оренда автомобілів «Хендай» на будь-який термін за низькими цінами

У представництвах компанії NarsCars можна взяти в оренду авто «Хундай» для поїздок по місту, виїздів на природу у вихідні або тривалі відрядження. Ми забезпечуємо вигідні умови оренди «Хюндай» без водія, які дадуть вам свободу пересування Україною.

  • У нас великий парк авто: від міських малолітражок до представницьких седанів та кросоверів. Ви можете взяти в оренду Хундай, оптимальний саме для вас.
  • Автомобіль напрокат можна взяти на будь-який термін від одного дня до тривалого періоду.
  • Ви можете обрати спосіб оплати послуг прокатної компанії: готівкою, карткою або за безготівковим розрахунком.
  • Щоб взяти авто напрокат, достатньо паспорта, ідентифікаційного коду та посвідчення водія.

Завдяки доступним тарифам у компанії «НарсКарс», оренда авто у Харкові чи іншому обласному центрі України обійдеться дешевше, ніж регулярні поїздки на таксі. Взявши в оренду Хундай, ви не будете обмежені маршрутами руху громадського транспорту або іншими факторами. Можна навіть оформити прокат Hyundai в одному регіоні, а після поїздки здати авто у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові або іншому великому місті, де є представництво компанії NarsCars. Послуга оплачується окремо згідно з встановленими тарифами.

Щоб взяти в оренду «Хундай» у Києві чи іншому місті, забронюйте його на сайті або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.