Оренда Mercedes

 

Оренда автомобілів «Мерседес» представницького класу

У компанії NarsCars можна швидко та недорого взяти в оренду «Мерседес» представницького класу, необхідний для урочистого заходу або зустрічі з діловими партнерами. Ми забезпечуємо вигідний та зручний сервіс, щоб ви могли вільно пересуватися з максимумом комфорту та мінімумом витрат.

  • У нас є великий парк сучасних авто. Можна взяти в оренду автомобіль "Мерседес" будь-якого класу: представницький седан, розкішний позашляховик або комфортабельний мікроавтобус, призначений для перевезення груп пасажирів чисельністю до 7 осіб та їхнього багажу.
  • Всі автомобілі – нові (2016-2021 рр. випуску), повністю справні та знаходяться у відмінному технічному стані. Це комфортабельний транспорт із тихими двигунами та м'якою підвіскою, оснащений кліматичними та мультимедійними системами, щоб ви насолоджувалися навіть тривалими поїздками.
  • Оренду «Мерседеса» у Києві чи іншому місті, де є представництво компанії NarsCars, можна замовити подобово на будь-який термін. Тариф на прокат «Мерседесів» залежить від терміну оренди: чим довше – тим дешевше.

Надаючи можливість оренди Mercedes без водія, ми пропонуємо клієнтам пакет додаткових послуг та опцій. Укладаючи договір на прокат машини від власного імені або від імені юридичної особи, ви можете:

  • забронювати автомобіль вибраної моделі на конкретну дату;
  • вибрати зручний спосіб оплати: готівкою, карткою або за безготівковим розрахунком згідно з виставленим рахунком;
  • включити у вартість послугу-опцію «Безлімітний пробіг», якщо запланований щодобовий пробіг перевищує 300 км;
  • замовити встановлення на авто додаткового обладнання, необхідного для поїздки або подорожі: дитяче крісло, GPS-навігатор та Wi-Fi-роутер.

Оформивши заявку на прокат авто у Дніпрі, заберіть автомобіль самостійно в офісі компанії «НарсКарс» або замовте подачу авто за певною адресою. Також працює оренда «Мерседеса» у Харкові та будь-якому іншому регіоні, де є представництво NarsCars. Наші послуги доступні у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших великих містах.

Залишити заявку на оренду авто «Мерседес» можна у регіональних представництвах компанії NarsCars, а також на сайті або за телефоном.