Взяти напрокат Міні Купер за вигідною ціною

Mini Cooper – це компактний, малогабаритний хетчбек, який можна орендувати у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі чи будь-якому іншому місті України за низькою ціною. Міні доступний як на коротко - так довгострокову оренду, з можливістю продовження терміну оренди, за бажанням клієнта.

Навіщо може знадобитися оренда Mini?

Найчастіше Купер орендують для урочистих заходів (весілля, дні народження) або для тест-драйву перед покупкою. Також цей компактний хетчбек відмінно підійде для подорожі містами України, наприклад Львовом, завдяки своїм невеликим габаритом цей автомобіль чудово почуватиметься на вузьких вулицях міста, а з парковкою у вас не виникне питань.

Представництва автопрокатної компанії Narscars розташовані у всіх великих містах: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові так що доставити автомобіль в будь-яке інше місто чи область у нам не важко. Ми надаємо автомобілі для користування по всій Україні з можливістю адресної доставки та поверненням в іншому місті.
 
Телефонуйте та бронюйте Міні Купер прямо зараз на бажану дату та час та оплачуйте всі послуги онлайн, не відвідуючи нашого офісу.